Author Topic: Ettepanekud ja veateated  (Read 28 times)

0 Members and 0 Guests are viewing this topic.

loffe

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 70
Ettepanekud ja veateated
« on: 06 Jan 2023 »
Ettepanekud ja veateated

Naut

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 90
Re: Ettepanekud ja veateated
« Reply #1 on: 23 Apr 2023 »
Vaimsete ettepanekute osas võiks kirjuldada-teatada tulevasi artikleid.
Reegel vaimsuses plaanidega on nii, et on luba plaanida teha ainult asju, mis on juba 90% valmis. Nieit siin võib valdkonna huviline lugeda, mis tulekul.

Tulekul:

1. Tõlge-ülevaade valgustunust Mihklist. See on siis minu valitud nimi talle ja tema pärisnime ja muud kontaktid on ainult huvilistele ligipääsetavad. Tema puhul on peamiselt tõlge tema enda kirjeldusest enda ajaloo ja meetodite kohta. Minupoolselt lihtsalt on 30% mahus müra juurde, nagu võrdlused, seosed, selgitused, järeldused. Seega, peamiselt tõlge. Külalistele saab suurem osa artiklist olema nähtav, ca 60%.

2. Tõstan priviligeeritud huvilistele ligipääsetavast refressiooni kursusest 2 moodlit kasutajatele täiesti nähtavaks.

3. Avame tasemenõudeta vaimsuse keskkonna, angu PW.

loffe

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 70
Re: Ettepanekud ja veateated
« Reply #2 on: 20 Apr 2024 »
Lisasin 3-taseme priviligeeritud huviliste nähtavuses Kundalini temaatikat.

Kerge on arusaada, et poliitika ja sport ei kuulu vaimsuse valdkonna juurde, kuid raske on öelda näiteks Kundalini kuuluvuse osas. Kunda on jooga valdkond ja suurem osa mittekahesuse valdkonna õpetajatest soovitavad niikuinii tshakra-jooga elemente, näiteks Varjutöö, meditatsioonide soovitus, jne, see on niikuinii sama nii mittekahesuse teekonnalisele kui joogakogemuste teekonnalisele, seega raske lahtutada joogat vaimsusest ja ultimaatselt jooga ka vaimsusesse suundub, praktiliselt muidugi mitte niisageli. Muidugi radikaalsed otsetee-metoodikaga valgustunud ei soovita mingit joogat ega õpetust ega eesmärki kuna see oleks dualism.

Niiet raske öelda, ka jooga, sh Kundaliini teema, peaks olema mittekahesuse valdkonna temaatika sees. Suuresti kattuvad teemad ja suur osa valdustunutest tegelesid joogaga ja said Kundaliini kogemusi.

Külalistele kirjeldan all taipamist, et kuidas tshakrandus defineerib inim-eetika. Räägin lahti vaatenurgad, nagu ikka saab asju maailmas vaadata filosoofiliselt, keeleliselt, jne jne, ja see vormib lõpptulemusena selgema pildi teemaobjektist. Toon välja harjutuste liikide kohta taipamisi, ja muud asjad. Mulle endale meeldis see intuitiivne taipamine eetika kohta, selle sain kuskil pool aastat tagasi ja lõi pildi eriti selgeks. Külalistele soovitan, et uurige seda Kunda kogemuse võimalsut, seda tituleerin mina joogalikuks kogemuseks ja ettevalmsitavaks. Pühapäeva jalutajatele on intellektuaalselt huvitav teema, kuna neile on huvitav kuulda, et mis tshakra keskuse häired mis iseloomu jooni/haigusi jms määravad. See nende huvi on tüüpiline populaarne "selgitame mu unenägu" huvi.

Veelkord, et kas on õige ühes ja samas foorumis rääkida nii joogast kui mittekahesusest- otsest selgust pole, ideaalis ei tuleks rääkida, aga praktilsielt nähtavasti vast vahel võiks.

Tshakrate sümbolid on küllalt sagedased tätoveeringud tänavapildis. Neid hakakte märkama kui saate smbol-tähe teada ja teemaga/valdkonnaga kurssi- sarnaselt nagu võõrkeele õppimisega hakkate nägema rohkelt uusi asju tänavapildis ja mujal. Meel hüppas nüüd veel droog-indutseeritud harjutustesse, ehk rahvakeeli tehisliku ventilatsiooni võtesse, siis tshakrasümbolid nagu üldse sümbolid elustuvad väga võimsalt. Meenutage ka hiljuti kajastatud enesemeistri taipamisi siin, kes selgitas et alateadvuse keel on pildid ja mianis ka muude komponentide keele. Tätoveeringute kohta mõlgutaks veel seda, et iga vorm on ajutine ehk ebatöiuslik, nii ka tätoveeringu ajutine kogemus on üldjuhul vaimsusest kauge, tegu on osalt klammerdumisega, teisalt ajutise emotsiooniga jmsga, enamik kraabivad meeleldi hiljem need maha, kuid siin kehtiv ka see shokoloaadi sõltuvuse teema mida hiljuti rääkisime siin, et tätoveeringute vältiv meelsus samuti on takistus. Sümboolika teemat kajastan all pikemalt.

Tegu siis pikema artikliga huvi omanikele, olge julged kaasa rääkima ja ümber lükkama. Rääkimist-lugemsit on 3nda taseme omanikele, selline on reegel ja vorm, ärge takerduge vormidese ehk ajutisse ehk vaimuvastasusse- olge seal 3ndas tasemes ja rääkige kaasa olenemata vormist. Kui teile vaimsus huvi pakub, siis vaadake näiteks Märkaja foorumis hiljutist tasemenõude eksamit ja vormi ja tehke kaasa, saate ligipääsu materjalidele ja võimaluse rääkida kaasa teie kutsumuse teemal.

Head rääkimist.

..