Author Topic: To-do  (Read 24 times)

0 Members and 0 Guests are viewing this topic.

loffe

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 53
To-do
« on: 06 Jan 2023 »
TODO-list.
Ilmselgelt pole mõtet planeerida mingeid töid.
Küll aga näiteks "töid", kus otsustada hetkega mingite variantide vahel ja need hetkega realsieerida.

Q11

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 43
Re: To-do
« Reply #1 on: 11 Feb 2023 »
1. Valida uus nimetus ja logo kolmandale peegeldusele.
Nagu enamasti näib minema, siis ega valitakse lihtsalt esimene pakutud variant.
Eks võiks ju lisada variantide hulka ka Tärkaja või "Voorum - peegel 3" ja joonistada muid logondusi, aga kordame elutarkust, et keegi miskit joonistada ega teha ei viitsi ja plaane täita suuda, seega tõenäoselt hääletatakse variandi nr 1 poolt alt.

Variandid:

a) https://imgur.com/qlRdDXX

2. Valida uue peegelduse tuum-idee.

Valikuvariandid:

a) kataloogipuu ja algandmed üksühele peegeldus nr 2'st kuid reeglid ülileebed kopeeritult Paraveebi reeglite lehelt. Peamiselt poliit-temaatika, putini teisikute teema, rohepööre, ekre jne. Seal vaimsuse kajastamist ei tee kui keegi just ei soovi. Kõik pööbel lastakse foroumisse ilma mingite tasemenõueteta.

Naut

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 74
Re: To-do
« Reply #2 on: 14 Feb 2023 »
Kuna kõik hääletasid ühtemoodi, siis logo on lisatud, kõik teemad ja kasutajad loodud kuid ilma andmeteta, PW reegld kopeeritud ja eraldi teemana alumises kataloogis "Foorumiga seonduv". Lihtsalt kustutasime reelgitest sõna Para-web.
Edasi tuleb teha andmete tõstmine ja lisada poliit-teemad PW'st ja mujalt.
Ka siinses foroumis on vaja natuke andmeid veel tõsta.

Ülejärgmise peegelduse nr 4 karkassi võiks ka ära luua vahepeal ja mõelda sealse idee peale. Seal võiks teha postituste arvu baasil õiguste süsteemi, et näiteks äsja registreerinu peab tegema 10 postitust tavateemadesse enne kui saab privileegid edasijõudnute teemadesse. Selle lähenemise abjuusijaid saab bännida ja nii on tulemuseks veteranide meelsus ja eetika. Eks ikka kogu vaimsuse temaatika jääb kui keegi oskab ja soovib seda seal arendada, kuid peamine temaatika on must maagia jms, ennustused, ruunid, loitsud, jne, ma ei tea kuidas seda tituleerida, igatahes poliitika seal põhirõhku ei saa kuna see jääb peegeldus nr 3 pärusmaasse.

Peegeldus 5 osas miskit hetkel ei mõtiskle, aga nad võiks ka lihtsalt kopeerida teisi peegeldusi, näiteks olla kokku 4 vaimsuse peegeldusforoumit. Arvan, et läheb nii, et peegeldused nr 3-5 (Vaimsus, Poliitika, Ennustused) saavad üheskoos lõplikult valmis märtsi alguses, kuid võibolla arvamus ei lähe täide. Ja ülejäänud peeglid nr 6-12 vast teostatakse lausa september-detsember. Nii arvatasti kulgeb ja tundub mõistlik.

Grace and peace.