Author Topic: ärkaja.com foorumile  (Read 148 times)

0 Members and 0 Guests are viewing this topic.

Q11

 • Global Moderator
 • *****
 • Posts: 47
Re: ärkaja.com foorumile
« Reply #15 on: 07 Feb 2023 »
Jah OP...Raha võiksid saata küll... Cool

OP

 • Global Moderator
 • *****
 • Posts: 28
Re: ärkaja.com foorumile
« Reply #16 on: 07 Feb 2023 »
Jah OP...Raha võiksid saata küll... Cool

Nagu vastasin teie foorumile Ärkaja.com foorumis Delfi.ee siis esitage detailsed foorumi pangakonto rekvisiidid ja kirjutage selgelt, et lõpetate kiusud jne:

Quote
OP Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Q1111 Kirjutas:
> -------------------------------
> ------------------------
> > Saada nüüd raha ja ä
> ra lälluta...siis kutsun Sind
> > ka saunsi ja s
> iis sööme krõbedat sealiha ja kapsas
> > t ja aru
> tleme Elu Mõtte üle...Smile
>
> Nagu korduvalt sel
> gitati privaatsõnumitega teie Ärkaja.com foorumis
> asutajatele Nautile ja Lofffele ja sulle siin, sii
> s esitage oma foorumis avalikult töielikud panga r
> ekrvisiidid ja kirjutage oma lubadus valdkonnale,
> täitke juriidilised kohustused (eemaldage oma foor
> mist võõras materjal) ja psotitage kuvatõmmis raha
>  kättesaamise kohta.


Miks ma teie foorumile niipalju selgitada üritasin ja korduvalt- missiooni tunne vms.

Rohkem ma ei vasta sulel siin Q11.

Loffe, kui su vastus on negatiivne, siis interpreteeritakse sõnumit kui nn 6-aastase Isemaagi-needuse sooviga, Q11 võib teie tiimile seda terminit kirjeldada.

Ilmselgelt teie vassiv jokk-eetiline mentaliteet on egokeskne ja kannatav, ma ei saa aru, miks te ei oleks võinud nö egost üle olla ja valdkonna takistamise ja oma kannatused lõpetada lihtsa nõude täitmisega. Minupoolne kannatus on, et pean igakuiselt järgnevad 6 aastat äratuslikku sõnumit teie kohta esitama valdkonnale, see on aja/energia raiskamine, kuid on ka snum et järjepidevus viib sihile ja tuleb vooluga kaasa minna jne.

Kui raha soovite siiani, siis teate protokolli, samuti muid lahendusi.

Üksik

 • Global Moderator
 • *****
 • Posts: 27
Re: ärkaja.com foorumile
« Reply #17 on: 07 Feb 2023 »
Ma saan aru, et OP soovib olla unustatud. Aga samas postitab siin nõudeid. Ma ei näe, et see kuhugi viiks. Mul polnud aimugi kes on OP, kui siia regasin. Nüüd vaatan, et Delfi Naisteka foorumis ka OP-l käpp sees.

OP Parem lõpeta postitamine ja kedagi ei huvita, kes sa oled või kas üldse oled.

OP

 • Global Moderator
 • *****
 • Posts: 28
Re: ärkaja.com foorumile
« Reply #18 on: 07 Feb 2023 »
Ma saan aru, et OP soovib olla unustatud. Aga samas postitab siin nõudeid. Ma ei näe, et see kuhugi viiks. Mul polnud aimugi kes on OP, kui siia regasin. Nüüd vaatan, et Delfi Naisteka foorumis ka OP-l käpp sees.

OP Parem lõpeta postitamine ja kedagi ei huvita, kes sa oled või kas üldse oled.

Saad õigesti aru, nõude punkt 2 väljendab seda nn unustusesoovi. Muust osast sa ei näi aru saavat aga oluline on, et foorumi vastutav isik Loffe aru saaks.
Sinu viimast soovitust ja muid meetodeid on proovitud tulemusteta ja sinu enda silme all siin praegu ja Delfi foorumis teostatakse väärtegusid Ärkaja.com foorumi poolt ja ei lepita sinu mainitud unustusemõttega. Minu, tuntud Eckharti jt foorumites selliseid väärtegusid pole ja näiteks sinu palga andmeid neis ei kajastata.

Andsin sulle vastuse ainult seetõttu, et see nõude täitjatele ehk selgitab nõudeid lahti.
Vastan ainult Loffele ja Nautile, kas siia kükipuuridega teemasse või parem privaatteatena ja rohkem siin foorumis mina ei figureeri.
Kasutajanimi Üksik ei ole tuntud kuna sa pole postitanud kuhugile sellega ega foorumite moderaatoritele jms toimides. Aga, kas suudad ette kujutada, et Naut, Loffe ja OP on tuntud ja kui pidevalt pöördutakse Nauti poole sh tema kohtu asjade, jm viisil, siis see häirib teda, ja ta prooviks häirijatega rahudiili teha, kuni häirijate enda foorumis rääkida. Kas sulle tunduks mõistlik eirata Nauti palvet tema adresseerimine lõpetada? Enamikele inimestele tunduks tema palve mõistlik ja enamik ka vastaks koheselt, et olgu peale. Ignoreerimine ei vaigistaks häirijaid, näiteks Delfi foorumis kestis 8 aastat lühidate ignoreerimispausidega selline kius, ignoreerimine ei toiminud, küll aga rääkimine 3nda isiku poolt toimis. Mina pole mingeid pöördumisi siinse foorumi pundile kusagil teinud ja annaksin garantii et nii see ka jääks kui täidate nõuded ehk samuti lubate mitte mingit viitamist teha OP/minu isiku suhtes.

OP

 • Global Moderator
 • *****
 • Posts: 28
Re: ärkaja.com foorumile
« Reply #19 on: 07 Feb 2023 »
Kaastunde asemel Nauti, OP ja Loffe järgneva 6-aasta osas esinesid hoopis väärteod, vassimine, vastutamatus, vargus, kägistamine jm egoism.
Võimalik, et tekib soov nõudeid täita hiljem kui kannatused või kaastunne kerkivad.
Kõik öeldi siin teemas ära, need 6 aastat on mis nad on, pole selge miks neid vaja on, aga ju siis on ja las ollavad-tulevad.

Mina siin edaspidi ei postita, kõik on öeldud-selge.

Q11

 • Global Moderator
 • *****
 • Posts: 47
Re: ärkaja.com foorumile
« Reply #20 on: 07 Feb 2023 »
Tahaksid OP kihla vedada?
Et Sa ka edaspidi siia postitad.
Ma pakun 10 euri. Kui enam ei postita siis maksan ära.
OP „Ojee...vabalt. Ma enam kunagi ei postita siia“
Aga just ju postitasid.
OP „ Krdi krt...“
Niiet nüüd pead Sina maksma.
OP „oehh...jah...eks ma siis maksan...sinna arvele mille andsid jah?“
Jah. Cool

Naut

 • Global Moderator
 • *****
 • Posts: 84
Re: ärkaja.com foorumile
« Reply #21 on: 04 Mar 2024 »
Toni on kõigile teada, jagan tema lugu all.
Külalistele vihjeks, et pargid näivad olema sagedased päästikukohaks. Toni juhtumi tekst sisaldab sõna "märkama", nii ka saab järeldada, et vaatlejapositsioon ehk arenenud tähelepanu ja mentaalsüsteemi vaatlus on kõigil arenenud. Eesti vaimsuses on vaatlejapositsioon vast populaarseim õpetus-ideoloogia. Minu mälu järgi eestis pole aga parke, niiet olge loovad oma teekonnal.
Toni jt parkide juhtumite puhul võib lasta meelel selgitusi pakkuda, kuid ultimaatselt on selge sõnum, et ei pargid ja muu on irrelevantne nagu ka kõik muu. Teie ja minu meel pakub muidugi selgitusi parkidele, näiteks siis õuemüra tasanemine pargis vähendab enamasti ka meelemüra, rohkem vaikust avab ukse jumalale. Ka visuaalne laiem vaateväli vast kahandab illusoorse ruumi olemasolu, või mis. Harjutustepangas on kohalolu harjutus justnimelt tähelepanu pendeldus kaugusest enda ette, proovige. Pargirahvas on rahulikum ega jumalalähedasem. Jne, jne, igasugu teooriaid loob teie ja minu meel.
Allolevas Toni kirjeldus kirjeldab, et saabus sügav rahu. Seda oleme kõik teekonnalised kogenud ja seda tituleerib minu õpetaja Pilguheiduks. Muidugi on see vaieldav tituleering, eks otsustage ise.
Toni põhifraasiks kujunes fraas "avalik saladus". Nn Sõnum on tõepoolest müstiliselt korraga nii peidus kui mittepeidus, valgustunud tituleerivad oma videosid sageli näiteks " sa JUBA oled valgustunud", mis ilmestab öeldut. Näib, et kõigil kujuneb välja mingi nn põhifraas. Võrrelge Valgustunute pangas põgisloganeid, ja tunnetage, milline teid enim puudutab.
Külalistele veel minu hinngang, et Tony tunnihind on üks kõrgeim, ning tema radikaalsus on äärmuslik, ta peatab teie lause poole pealt niipea kui lausute isikulise asesõna, ärritub kui viitate õpetustele, jne.
Pildil on Noorbuuri park, omapära on kitsaste teedega mis loovad lõpmatuse aistingut kui teeotsa kauguses enam tajumaailm ei näe.
Quote


One day I was walking across a park in a suburb of London. I noticed as I walked that ...