Author Topic: Deemon  (Read 81 times)

0 Members and 0 Guests are viewing this topic.

Naut

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 80
Deemon
« on: 10 Jan 2023 »
Deemon

Mannu

  • Newbie
  • *
  • Posts: 18
Re: Deemon
« Reply #1 on: 06 Feb 2024 »
See video kajastab rohkelt teemasid. Üks huvitav on nimevahetuse teema. Peale jumalariiki sisenemist jumal annab uue nime, st fraseerida võiks, et tekib iseenesest uus nimi, mitte ei valita seda. Videos olev valgustunu sai jumalalt nime Liisa.Eks see ole keerukas temaatika, kuna tavaliselt kui on aimdus, et kõi kon niigi täiuslik, siis milleks täiustada nime vms. Aga kui jumalalt tuleb nimi, siis tuleb. Muidugi moslemilt mõiste Jumal jam uu on küik väga kujundlik ja algajal raske mõista kogu sellsit teksti. Videos on siis prohvet muhamedi naiste nimede muutmise näited, Eckarti nimemuutuse näide jms. Kel religioonide huvi, siis selel valgustunu abil saab kogu koraan selgeks :)

Rohkelt nalja, võrreldakse tänapäeva naiste pikki küüsi piltidel olevate deemonite pikkade küünistega. Nii ka termin "deemonlik" on tema arvates jumala poolne testülesanne potensiaalsele alistujale.

Külalistele selgituseks, et alistumise nähtus on näiteks, kui shokolaadisõltuvuse juures te ei suru alla iha vaid sööte mõnuga tunnistades, et see iha ongi osa teist. Sellist ehtsat shokosltuvuse tunnsitamist on sõnades lihtne kirjeldada, aga reaalsuses on see keerukas nagu ka algajale mediteerijale meelemüra mõneks hetkeks vaigistada. Sõltlaste programmides 10 põhimõttet on ka seetõttu valed, et nad üritavad vaid müistuslikult lausuda et "olen sõltalne", see mõistuslik lausumine pole aus ega alistumine. Sedalaadi selgitus siis mõiste kohta ja ka "let go" koolkonnad jt üritavad alistumise mõistet selgitada. Alistumise temaatikaid saab valida kergelt sõltuvuste hulgast, traumade hulgast, aga lõpuks peenemad temaatikad tulevad Varjutööga, kus koogitakse nn alateadvusest temaatikat alistumiseks. Noh ja alistumise võib nimetada lihtsalt üheks tahuks, Kaevamise juures, efektiivsed on ka Raputusmeetodid jms joogandused, mis samuti lõpuks alistumise-protsessi läbivad. Näiteks ma ise ei kasuta eesti keelt peaaegu üldse, ainult kui portaalidesse ja siia foorumisse artikleid postitan, aga alles mõni päev tagasi varahommikul uniselt kohvipoes pnain silmad kinni odoates kohvi ja kui seisvat magajat äratati siis raputas eestikeelse sõna välja. Sedalaadi raputusi teevad ka õpetused. Tagasitulles aga alistumise müiste jurude, siis selline joogalik eluviis ongi progressiivne alistumine igapäev. Paraku mingil hetkel see jõuab platooni/seisakusse, siis on rpautused jm üllatav populaarne valik. Muidugi veel populaarsem on nn Otsetee meetod, aga kuna selle edutõenäosus on harv, siis enamik kasutavad õpetusi jms ja seda nautides.

See moslemist juutuuber muidugi ei palveta 5+ korda päevas enam ega tee muud tõestamsit/testülesannet. Tema õptaja oli Hansuke, keda valgustunute kataloogist leiate. See õpetaja oli ka ise ekstraordinaatne deemant, suitsetav valgustunu jne, nii ka videos olev moslemist valgustunu on prohvetlik ja enneolematu haruldus. Võibolla nähtavasti ekstraordinaarsus sünnitab/soosib ennast. Mõleamd enneolematud.

...