Author Topic: Meemid  (Read 76 times)

0 Members and 0 Guests are viewing this topic.

Q11

 • Global Moderator
 • *****
 • Posts: 44
Meemid
« on: 10 Jan 2023 »
Vana tuntud ütlus, et pole oluline, millise meetodi/tee valime. Näiteks nn sõdalase tee kohta on zen-koolkondades näiteid )Miyamoto Musashi, "two swords as one"). Peale sõdimduse on religioonid võimal tee. Dualistlikul tasandil nähakse ka, et teekod tekib ise, näiteks kogematta Kundalini aktiveerumised jms.

Inimestes kontsentreerunud energia plahvatamist kirjeldavad valgustunud kui võimsaid nähtusi, näiteks et justnagu klotsid lendleks kehapiirkonnast välja. Kundalini energia puhul on vähemalt 4-ja eri liiki kulgemisi dokumenteeritud. Sedalaadi nähtused on nn teekonna lõpp-punktid mille jaoks kasutatakse erinevaid meetodeid/teid, ja Kundalini kogemusest minnakse sageli edasi järgmisele teekonnale. Teekonnal on mõned üldtuntud soovitused õige ja vale vahetee valimiseks, näiteks alistumise konseptsioon. Selle all mõeldakse, et Kundalini energia vastu sõdida pole mõtet ega pikas perspektiivis võimalik ning üleüldine konseptsioon on et sõdija-tegija peab lahustuma. Seda alistumsit treenivad hästi droogid ning islam, mis otsetõlkes tähistabki alistumist. Ärkamise esimese etapi läbinud aduvad kuivõrd suur pime-uskumuste rägastik valitseb konstentreeritud energia ümber, ja näevad selgelt kuidas Meel/Mind lahterdab-selgitab toetudes eetikale, uskumustele ja muule, määrates et mis on õige ja vale (tee).

https://imgur.com/LNhhF6o

loffe

 • Administrator
 • *****
 • Posts: 54
Re: Meemid
« Reply #1 on: 09 Feb 2023 »

Q11

 • Global Moderator
 • *****
 • Posts: 44
Re: Meemid
« Reply #2 on: 08 Jun 2023 »
Kas vanadusest või mittehuvist mõne valdkonna osas, kuid ma ei ole siiani aru saanud Meemi mõistest ega näinud ka et keegi seda müistaks.

Inshallah ja bismillah on kahtlemata iga valdkonna sees huvi omaja puhul selged mõisted (ja defineeritud portaali Sõnastikus).

Ma olen islami terminoloogia üle niipalju arutlenud ega pole kordagi kohanud kedagi, kes neid kahte mõisteid ei tunneks.

Kristluse ehk mittekahesuse laulusalm nende terminite osas neile kes on omamas huvi:

https://www.youtube.com/watch?v=X_XVrm6zXmw

Piisab kui on huvi millegi vastu ja see kindlustab, et valdate ja märkate. Aga huvi ei saa tekitada, ja illusoorselt huvi ettekujtada on samuti pimedus, mis ei tekita valdamist ega märkamist, huvi peaks saabuma ise enesest. Eestis on näiteks kinnised privaatsed/kaitstud portaalid vaimsuse valdkonna huvilistega tegelmas, nemad teavad kõiki mõisteid, nii islami kui mittekahesuse ja muud. Kui te tunnete, et teil on natukenegi huvi elus, siis te ei pea midagi selleks tegema, et sellsitesse kommunidesse maabuda, võib fraseerida, et nad ise tõmbavad teid nendesse. Sarnast ideoloogiat on esoteerikas sageli väljendatud, märksõnadeks Taotlus, Manifesteerimine, ja eesti puhul isegi raha-energiaga sbraks saamine jpm. Kui te juhtusite siinset eesti TOP 1 vaimsuse pool-avalikku foorumit lugema ja miskit Resoneerus, sisi varem või hiljem olete te selel valdkonna huviliste keskel, ja lisaks mõistate kõiki elementaarsusi ja mõsiteid. Niiet ärge muretsega, laske kulgeda. Nagu taimed kulgevad-kasvavad, või fraseeriks, et nad teevad loodust. Nii ka teie, tehke valdkonna huvi. Eestis on selleks piisavalt edasijõudnute portaale, lihtsalt omage vähekenegi huvi ja olete seal. Mõtiskluseks ka duaalse ruumi-alane küsimus, et mis tähendab konseptsioon "seal"? Räägime? Siia foorumisse te vaevalt pääsete, aga tekitage huvi ja küll pääsete kuhugile ja algab teie elu esmane rääkimine ja kulgemine. Kas pole nii? On. Nii on alati olnud. Head olemist, head huvimist.

Naut

 • Global Moderator
 • *****
 • Posts: 75
Re: Meemid
« Reply #3 on: 30 Aug 2023 »

Q11

 • Global Moderator
 • *****
 • Posts: 44
Re: Meemid
« Reply #4 on: 10 Oct 2023 »
The only person who never makes a mistake is someone who does nothing.

https://www.youtube.com/watch?v=cPsthdkEh7Q

Juhuslikke kuldmune autorite endateadmata tuleb elus sageli ette. Eelmises lauses ja ka Einsteini poolt refereeritud argitarkuses välistatakse konseptsioon "persoon". Nii on ka ultimaatselt reaalsus ja tõde justnimelt sedalaadi välistamise hetkel. Näiteks mediteerides, tehes ekstreemsporti, intuitsioonihetkedel, droog-indutseeritud juhtudel, jne.

Ultimaatne reaalsus on veatu, või nagu fraas ütleb: (who) never makes a mistake.