Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Q11

Pages: [1] 2 3
1
Väidetavalt mõned indiaani keeled polnud niivõrd nimisõna-põhised vaid tegusõna-tsentreeritud.
Foorumiteema pealkirjas olev valdkonna-alaline sõna Otsimine. Olenevalt aspektiperspektsioonist, võib rääkida otsimise-energiast, ja muudest asjadest. Vahel elus tundub, et üks räägib aia-august.

Allolev video mainib hingamis-tehnikaid jms tõendavat otsingust.

Miks te seda videot ja õpetajat eales ei vaata, on seetõttu et teie ärevus loodab, et te leiate paradiisi mujalt kui selelst videost, te jätkate otismsit, ja tundub et vaevalt hetkeline egoillusoorne valu teid paradiisile lähemale tooks.

Külastajatega jagaks seekord allolevast materjalist ebe/kübe: mis on ülene traditsioonilistest tunnustest nagu omadused, atribuudid, jms? Näiteks, mis on rohkem kui õuna värvusm maitse jne? Head arutlust.

..

2
Nimetame Kristi'ks selle teekonnalise ja tema on unikaalne, kuna omab nii poliitika kui vaimsuse ja esoteerika huvisid.
Näiteks siis mainib, et elame nn vaba tahte planeedil jms, mis on esoteerika/vandenõude valdkond. Omab konservatiivse kristluse seisukohti aga muudab mitmeid neid mõneti, kuna osad uskumused on vaimsuse ja esoteerika valalst. Näiteks kui tavaliselt religioonides öeldakse öeldakse, et jumal annab leiva ja kõik muu, siis tema fraseerib ümber, et leiba annab aga mõistust ei anna, ja see modifitseeritud seisukoht tuleb tema poliitiku töö mõjudest. Vaimsuse kirjanduse osast on te taaskehastumise seisukohta uskumas jpm. Selline pealtnäha vastuoluline kolmik, et kristlus oma konservatismiga, rahvusriigilik poliitika, vaimsus ja spirituaalsus/esoteerika. Vastuolus on need omavahel kuna poliitika välejndab vaba tahet, kuid vaimsus seda eitab, rahvusriigi poliitika tähendab kinnistumist riigipiiridele ja persoonile, vaimsus peab seda illusiooniks ja eitab persooni ja selle vabat tahet, traditsiooniline kristlus eitab planeedi teooriaid jms kuid esoteerika jms mitte. Jne. Sellised vastuolulised mõjud tema persoonis, kuid ultimaatselt on kahesuses alati vastuolud, kuna 2 objekti alati omavad vähemalt kahte vaatepunkti. Tundub, et tegu esmase kristlasega, kes on liikumas natuke vaimsuse suunas ja hetkel siis on selline seis, et on lisandunud natuke vaimsust, esot, poliitikat. Pealtnäha vastuoluline ja unikaalne, kuna näiteks poliitika ja sport on enamasti ühed eredamad vastandid vaimsusele, sest vaimsus soovitab identiteedilt kehast kaugeneda ja mitte kinnistuda kehasse ega muusse, ning poliitika on madala eetikaga ja illusoorne vaba tahte osas. Poliitika/majandus on illusioonirohke ja vastuoluline, kuna arvatakse et kui näidikut 1 tõsta siis näidik 2 paraneb, samas on kõik näidikud müistuskauged konspetsioonid. Seetõttu unikaalne ja vastuoluline. Talle võiks tutvustada valdustunud Jo'd, keda hiljuti kajastasime, kuna Jo oleks ere päike tema konservatiivsus poliitikale. Teades inimese profiili on hea soovitada talle õpetust ja õpetajat. Milelgipärast ta võtab omaks osasid populaarseid uskumusi, nagu näiteks kui populaarsed inimesed ütlevad, et mingi militaarne harjutusväljak kuskil külas on halb, sisi ta milelgipärast usub seda veendunult, kui populaarsd inimesed sajatavad teisi, siis ta on ka selle märkamatult omaks võtnud ja halvustab teisi poliitikuid nende nimesid nimetades, jms. Tegu on sellise keeruka egotrikiga, et enesele märkamata käitub ta oma enda sõnade vastaselt, püüab olal vaimne oma vaimse egoga, kuid sisi sajatab teisi ja võtab üle uskumusi jms. Tavaliselt sellised vastuolud vajavad guru, ja peatselt tekib arengu hüpe. Näib, et peamine edasiminekut takistav ankur on poliitika ja kristluse konservatism, teisalt esoteerika pool. Tundub, et päris kindlasti kümne aasta kooksul tal toimuvad Pilguheidud, peamine obstruheeriv ankur laguneb guru abiga. Selline guru ilub iseenesest ellu, see võin olla mina siis selel postitusega, või ka hoopis poemüüja vms.

Teda kuulata on huvi omaja jaoks huvitav, selline unikaalne vastuoluline kooslus, palju on vaimsuse asju ja seetõttu on luba kajastada siin foorumis.
Kõik tema materjalid ja viited on all huvi omajate jaoks.


...

3
Huumor / Re: Meemid
« on: 08 Jun 2023 »
Kas vanadusest või mittehuvist mõne valdkonna osas, kuid ma ei ole siiani aru saanud Meemi mõistest ega näinud ka et keegi seda müistaks.

Inshallah ja bismillah on kahtlemata iga valdkonna sees huvi omaja puhul selged mõisted (ja defineeritud portaali Sõnastikus).

Ma olen islami terminoloogia üle niipalju arutlenud ega pole kordagi kohanud kedagi, kes neid kahte mõisteid ei tunneks.

Kristluse ehk mittekahesuse laulusalm nende terminite osas neile kes on omamas huvi:

https://www.youtube.com/watch?v=X_XVrm6zXmw

Piisab kui on huvi millegi vastu ja see kindlustab, et valdate ja märkate. Aga huvi ei saa tekitada, ja illusoorselt huvi ettekujtada on samuti pimedus, mis ei tekita valdamist ega märkamist, huvi peaks saabuma ise enesest. Eestis on näiteks kinnised privaatsed/kaitstud portaalid vaimsuse valdkonna huvilistega tegelmas, nemad teavad kõiki mõisteid, nii islami kui mittekahesuse ja muud. Kui te tunnete, et teil on natukenegi huvi elus, siis te ei pea midagi selleks tegema, et sellsitesse kommunidesse maabuda, võib fraseerida, et nad ise tõmbavad teid nendesse. Sarnast ideoloogiat on esoteerikas sageli väljendatud, märksõnadeks Taotlus, Manifesteerimine, ja eesti puhul isegi raha-energiaga sbraks saamine jpm. Kui te juhtusite siinset eesti TOP 1 vaimsuse pool-avalikku foorumit lugema ja miskit Resoneerus, sisi varem või hiljem olete te selel valdkonna huviliste keskel, ja lisaks mõistate kõiki elementaarsusi ja mõsiteid. Niiet ärge muretsega, laske kulgeda. Nagu taimed kulgevad-kasvavad, või fraseeriks, et nad teevad loodust. Nii ka teie, tehke valdkonna huvi. Eestis on selleks piisavalt edasijõudnute portaale, lihtsalt omage vähekenegi huvi ja olete seal. Mõtiskluseks ka duaalse ruumi-alane küsimus, et mis tähendab konseptsioon "seal"? Räägime? Siia foorumisse te vaevalt pääsete, aga tekitage huvi ja küll pääsete kuhugile ja algab teie elu esmane rääkimine ja kulgemine. Kas pole nii? On. Nii on alati olnud. Head olemist, head huvimist.

4
Ülemõistuse ehk transtsendaalne ja muud ülemuslikud sõnad kuni terminini "transsi-viiv" esinevad kui inimkeelt/intellekti/mõistust kasutada ei saa, näiteks mittekahesus on selline, samuti Koraan annab kirjeldusviidana mõista, et inimestele on mõsitetamatu, tuntud valgustunud ütlevad, et ainult viidad ehk pointerid sh kirjanduslikkusega on parim võimalik meetod.

Keleliselt raskelt tõlgitav tekst, sisuliselt raskelt interpeteeritavad viidad, aga võimsalt resoneeruv. Rebuhoiatus!

Quote
1632 revision[2]
Veni Creator Spiritus,
Mentes tuorum visita,
Imple superna gratia,
Quae tu creasti pectora.

Qui diceris Paraclitus,
Altissimi donum Dei,
Fons vivus, ignis, caritas,
Et spiritalis unctio.

Tu septiformis munere,
Digitus Paternae dexterae,
Tu rite promissum Patris,
Sermone ditans guttura.

Accende lumen sensibus:
Infunde amorem cordibus:
Infirma nostri corporis
Virtute firmans perpeti.

Hostem repellas longius,
Pacemque dones protinus:
Ductore sic te praevio,
Vitemus omne noxium.

Per te sciamus da Patrem,
Noscamus atque Filium;
Teque utriusque Spiritum
Credamus omni tempore.

Deo Patri sit gloria,
Et Filio qui a mortuis
Surrexit, ac Paraclito,
In saeculorum saecula. Amen.

English translation[3]

Come, Holy Ghost, Creator blest,
Vouchsafe within our souls to rest;
Come with Thy grace and heav'nly aid
And fill the hearts which Thou hast made.

To Thee, the Comforter, we cry,
To Thee, the Gift of God Most High,
The Fount of life, the Fire of love,
The soul's Anointing from above.

The sev'n-fold gifts of grace are Thine,
O Finger of the Hand Divine;
True Promise of the Father Thou,
Who dost the tongue with speech endow.

Thy light to every thought impart
And shed Thy love in every heart;
The weakness of our mortal state
With deathless might invigorate.

Drive far away our wily Foe,
And Thine abiding peace bestow;
If Thou be our protecting Guide,
No evil can our steps betide.

Make Thou to us the Father known;
Teach us the eternal Son to own
And Thee, whose name we ever bless,
Of both the Spirit, to confess.

Praise we the Father and the Son
And Holy Spirit, with them One;
And may the Son on us bestow
The gifts that from the Spirit flow! Amen.
https://en.wikipedia.org/wiki/Veni_Creator_Spiritus
https://www.youtube.com/watch?v=HEKuxUOPzk8

Võib soovija eelviimase rea pealt lühikokuvütta: "And Holy Spirit, with them One;". Võib ka näha vanema kosmoloogia termineid nagu Elementidest Tuld ("fire") ja tõlgendada tulekogemuse liinis. Ja muudmoodi. Oluline selleajal on brutaalne levinud arvamus: intellektuaalne välistamine kaeves ei ole piisav, ning sellest üldisemad seisukohad nagu islami konkreetne ütlus, et mõista/mõistus pole piisav.

Varju omalistele soovitav märgata videos raamatut ja seejärel analüüsmediteerida, aks raamat saab olla vale, selline vana raamat. Duaalsusekunstnikele, kes inimkeelest hubvitatut, mõelgem, millsieid dimensioone tähtedele ja tekstilõikudele lisada, et viia olukord lähemale jumalale/ülemõistuslikuks. Näiteks sikhimi kirjutajad taipasid, et võiks luulemõõtme lisada, ja videos olevas raamatus on tekstile lisatud noodidimensioon, milliseid dimensioone veel saaks lsiada? noh, ja kui te teate vastuseid kõikidele minu küsimsutele mida eales küsin, siis milline võiks olla teie selgitus ,et miks te minu küsimuste peale ise ei tule, ja miks te käesolevas lauses oelva küsimuse peale ei tule? Eelmise lause eesmärk oli teie Meelt Zen'ilikult shokeerida, nüüd järgnevad hetked jälgige, mis mõttepilved sisse lendavad ja mis juhtub, hoidke igaks juhuks kuskilt kinni.

Godspeed.

5
Huumor / Re: Anekdoodid, videod, naljad.
« on: 28 Apr 2023 »
Huumor on mittevõhikutele kui nad näevad, kuidas meedia end asjatundjana esitab.
Valgustunule teeb nalja, kui mittevalgustunu räägib, ja asjatundvale egoistline teeb nalja kui riigi rahvas räägib.
See video on niivõrd naljakas kuna selline on inimese Meel/Mind.

https://www.youtube.com/watch?v=VU6dDm9fGqU

6
Eelmised riknenud toidupurgid läksid kilekottidesse nagu ka liha marineeritakse.
Nüüd ütleb inimmeel, et kilekott on jagunenud kaheks- selles olev putukasöök/mütseel on tekitanud enda pinnale inimsöögi/seened. Kui kustutada mälu ja eemaldada kõik inforaamatud, siis kogu kilekott koos tema pinnal oleva viljadega oleks üks pakk ja mõne hetke pärast uurides Meel pakuks pakist välja kasvavate viljadele nime, juhul kui inimkeelt veel valaltakse.
Mõtiskleda võib näiteks nii, et esmalt viljad ja pakk on üks organism, mitte kaks asja, teise sammuna mõelda, et pildil pole ühtegi objekti, on värvid, valge toon peamiselt, pildil pole ei pakki ega vilju, vaid on värviline ala, kolmandaks mõelda, et telefoni/arvuti ekraan kust pilti vaatate on smauti värviline ala ilma ühegi objektita, ja neljanda sammu saaks ka konstrueerida.

https://imgur.com/moWWL6T

7
Üldmõiste "Kristlik meditatsioon" omab alaliigina "Contemplative prayer"/"Mõtisklev palve" ja ega seda lihtne tõlkida pole. Kui pidada budismi (kui) meistriks meditatsiooni teemal, siis üldine meditatsiooni termin selles on konsentratsiooni/tähelepanueesmärgiline meditatsioon, kus tähelepanu hoitakse objektil nagu hingamine, või konsentreeritakse/eesmärgistatakse muudele objektidele, näiteks mõtiskletakse jumaluse kujust või mõnest mantralausest. Niiet kui hoida tähelepanu mingil tarkuselausel, nagu hindumantral või piiblisalmil, siis üldiselt ongi konsentreeritud meditatsioon/harjutus ja mõtisklus on selles esindatud kuna korratav salm/mantra on mõtestatult arusaadav kogu protsessi jooksul. Kui paremat tiitlit valdkond ei paku, siis võiks mõtisklevaks palveks tituleerida videonäites oleva praktika.

Ega palju erinevust pole ju hinduistlike mantratega. Antud videos on küll koorilaulu vormis mitmekesi, aga on ka palju näiteid kus hinduismi mantraid lauldakse koos kooris, mitte üksi ja mitte vaikselt mõtetes.

Salmi kordamine algab mõtestatult, seejärel mõne minuti pärast automatiseerudes kaob mõtestamine ehk meele töö ja muid segavaid mõtteid ei lisandu, mis on vaigistava meditatsiooni põhieesmärk et nö märgata jumalat müramõtete vahelt. Ametlikult eesmärgiks ilsmelt pole lasta kaotada sügavat mõtisklemise hoiakut, seega võib proovida hoiduda nö ärakukkumisest kui soovida olla seadusijärgiv kodanik. Samuti aktiveerub intuitsioon, mis võib äratada sügavama arusaama korratava salmiteksti sisu osas, või mingit paralleeli muude arusaamade/mäluteadmsite vahel, võib ka muidugi juhtuda palju muud meditatiivsetes seisundites. Matemaatika on näida, kus kaua-aegselt hoitakse meelt ülesande lausel, et leida lahendus. Võin omapoolselt tuua näite, et olen hoidnud kuskil 3 tundi järjest ühel matemaatika ülesandel tähelepanu ja isegi nutnud sinnajurude ja seejärel saabus enneolematu taipamise tunne ja ma ei omanud eales enam raskusi reaalteadustega. Mainin lisanäitena, et enamus tänaseid valgustunuid võivad olla jälginud ühte mentaalset objekti/asjaolu aastaid suurte depressioonide saatel, näiteks et kas nad on sissesöödav supp või ikka pole nad supp. Niiet, kordamine on tarkuse ema, ja muu selline mantralik, ja mõtisklev mantrarlus/palve.

Selle video sõnum:

Quote
Olgu Püha Rist mu valgus / Ärgu ma iial järgnegu draakonile Astu tagasi saatan / Ära kiusa mind oma tühisustega See, mida sa mulle pakud, on kurja / joo oma mürki
--
    Crux sacra sit mihi lux / Non draco sit mihi dux
    Vade retro satana / Numquam suade mihi vana
    Sunt mala quae libas / Ipse venena bibas

In English:

    “Let the Holy Cross be my light / Let not the dragon be my guide
    Step back Satan / Never tempt me with vain things
    What you offer me is evil / You drink the poison yourself.”
(Salmis "quae" ladina/hispaania/brasiilia hääldus on eestipäraselt Kvee ja kõlab nagu eestisõna "vee"/vesi pluss k-täht ette, Kvee, jt q-sõnad sarnasel, muu hääldus nagu loete. Tulevikus räägime ka nn Varjutehinkatest, ja näitena saame kasutada minu Varju, mis selgitab, miks ma sellsie lõigu siia sulgudesse lisasin.

Esoteerikas on salm isegi alloleva sümboljoonistusena teostatud, kus näiteks keskmine/horisontaalne joon omab tähti NDSMD, mis on siis esitähed ladinakeelsele "Non draco sit mihi dux", salmi lause nr 2.
https://imgur.com/26Ntqoo
)

See ladinakeelne salm on ilmselgelt eksortsismi eesmärgiline, kuna omab nn sajatusi, ja siin foorumis me ei kajasta sedalaadi esoteerilisi teemasid. Kuid vaimsuse perspektiivis võib interpreteerida seda teksti täiesti viamselt ja mittekahesuselt, ning see salm on lühidane meeldejätmiseks. Kui see kena näiteheli meelde jääb helimällu, siis omahäälselt mõtetes saab seda tööülesannete vahel praktiseerida.
Kõigile tuntud Ulrich Leonard Tölle toob salmitekstiga sarnaselt näiteid, kuidas tema kui valgustunu puhul on tajuda mõttepilvede puhul konkse, mis püüavad teda/valgustunut kaasa tõmmata ja kui on eriti tugeva tõmbejõuga mõte, siis selle valgustunu puhul nn kohal-olu tunne automaatselt suureneb, ta demonstreeris seda kui punnitatud silmadega jälgimist- mõtteid võib pidada salmitekstis olevaks draakoniks. Näiteks, ja näiteks muid mittekahesuse interpretatsioone saab salmist võtta, aga ma ei taotle siin seekord konkreetset salmi lahti interpreteerida, seega ei paku rohkem interpretatsioone.

Tõsikristlaste puhul hommikupalve rituaalides korratakse samuti sedalaadi palveid ja kui rituaal rutiiniks muutub, siis hakkab taotlusjõud kasvama ja meelekindlus tuntavalt kasvab, mistõttu psüühika muutub äga rahulikuks nagu moslemitel/kristlastel see enamasti on.

Külalistele tähelepanu juhtimiseks veel, et videos olev legendaarne maaling omab ühte silma tumedamana kui teist silma, seal on prohveti vasakpoolne keha üks inimene ja parempoolne teise silma poolne keha teine, sestap siis ka parempoolne silm on tumedam. Sarnane on Ying-Yang sümboli kahepoolsus aga ma olen unustanud selel maali ametliku interpretatsiooni, kas ta sõunm oli, et prohvet kui inimene on ühes osas dualitlikus maailmas ja teises osas mittedualistlikus, või oli seal ametlikuks sõnumiks mingi muu mitmetahulisus valgustunute puhul. Eks proovige ise oletada, mida sümboliseerib selline poolitatud inimesega maal. Sümbolismi on ristiusus rohkelt, näiteks kolme sõrme ühendamine üheks on väga tuntud sümbol vastukaaluks meditateerijate kahesõrme ühendamisele, ja maalil hoitakse vasaku käega kindlat sümbolit. Minu hinnangul on sellsit kirjanduslikkust või sümbolismi nii palju, et kristlus algajatele ei pruugi sobida, küll aga edasijõudnumatele. Meenub praegu veel radikaalsemad süsteemid, nagu näiteks Zen-budism, kus inimesi lausa pekstakse, et nende meel väljuks traditsioonilisest seisundist. Aga postitust kokku võttes, siis kõik süsteemid omavad palju ühist, nagu ka kogu sport omab erispordi alade vahel palju ühist, ning siin postituses peateemaks olev krisltik meditatsioon on üks toimiv meetod. Lisan ka ultimaatsemast vaatepunktist siia, et kõige raskem on Zen'i "Lihtsalt istumise" meditatsioon nagu paljud valdkonna huvilistele tuntud valgustunud on maininud, seal ei ole mitte mingit eesmärki, ei eesmärki hingamist jälgida ega muud eesmärki, see on meditatsioonide kuningas. Algajamatele on aga krisltik slami kordamine (kui eesmärgistatud meeleharjutus olla sügavmõtlik teksti kordamise ajal) väga hea.
Aga te ei pea just esoteerilsit salmi valima ja võõrkeeles, vaid eesti keeles ja teie koolkonna mõtet sisaldavat ja siis mõtetes üksi laulma, mitte valjusti ja kooris, kuid miks mitte kak ooris kui võimalsut on. Minule meeldib see heli ja resoneerun sellele, ja siin teemas ma jagan ainult vlaitud resoneeruvat muusikat/videosid, seetõttu jagasin jsut seda pala, aga juhuslikult on see esoteeriline ehk keelatud temaatikaga selel foroumi jaoks, seetõttu valige miskit, mis pole esoteeriline, Youtube peaks pakkuma teile sarnast ja seejuures vaimset vlaikut.

Lisan allolevas postituses mõned praktilised näited, kuidas igapäeva ellu sellsieid praktikaid tuua. Praktika algab selelst, et te ei lähe ahmi järgmist lugemispala peale seda psotitust, vaid teostate praktiliselt toimingud, mida all kirjeldatakse.

...
https://www.youtube.com/watch?v=fRXNsY9YTrM

8
Küsimusest vastuseni / Re: Taimetoitlus
« on: 18 Mar 2023 »
Sarnane tõmbab sarnast ("Like attracts like"), loodus ei salli tühja kohta ("Nature abhors a vacuum"), kuskil leidub ikkagi parem koht/õnn ("The present is always flawed") -jpt kahesusliku maailma elutarkused on sageli tegelikule tõele päris lähedased.

Kõik on kuulnud jutte leviteerimistest ehk hõljumistest, jms, need ei ole samuti päris tõekauged, ja fantaasia termin on üldse vaieldav. Kus suitsu, seal tuld ehk kõik pärineb algallikast, esoteerilises temrinoloogias nimetatakse, et teatud kroonikatest pärineb info, samuti nn kanaldamisest. Väheusutav vandenõu teooria räägib, et ahvid sõid seeni ja see avardas teadvust ja lükkas arenema inimesteks. Osad jooga-praktiseerijad mainivad, et tajuvad, et valgustunu rakud on teistsugused. Jne jne, igasugu infot levib ja nagu kaheismi põhireegel on, siis alati leidub vastandeid, sh nii tõde kui valet kõiges, nii head kui halba, nn mündi kujund.

Ajastu, kus teie elate on täis uusi avastusi, nii arheoloogias kui ka mittekahesuses kui muus. Kui vanasti polnud võimalik Jeesusega youtube's 45 raha eest juttu puhuda, siis tän saate. Seetõttu olete õnnistatud.

Tavalsielt surematuks saajal kaovad hirmud, kahtlemata suremise kuid ka muu ees, näiteks kõrguse, ja sinnajuurde täiuslikuks saades (ehk enda täiuslikkust adudes) kahandab aktiivsust, kuna aktiivsusel pole eesmärki täiuse puhul. Samas on paradoksaalsuse aspekt (ehk senitundmatuse asjaolu) ka realiseerunute/valgustunute hulgas ja sealt on uudiseid, paradokse. Kõik nad teemandina küpsevad pisut, kuid enamik on mainitult passiivsed ega kostita uudsega, kajastan hetkel üht kes on avaldanud hämmastavaid uudseid teadmisi inimolemuse/maailma kohta, sh valgustunute kohta.

Näiteks selgub, kuidas toit mõjutab mittemateriaalseid asju. Varem eales pole seda ajaloos käsitletud, kuna pole piisavalt youtube levinud ja valgustunuid esinenud.

Ülal mainisin, et "Sarnane tõmbab sarnast" omab kindlasti mingis osas tõde jms elutarkused. Ja toitumisega on sarnaselt, et osad toidud mõjutavad omatmoodi peenmateeriat.

Eelarvamusena olen ise kunagi kahelnud, et Venemaal vaimseid paradoksaalsusi esineb, kuid neid esineb kõikjal, võib tekkida eelarvamus kui näha teatud uudiseid/meediat liiga palju. Ei ole Venemaa ei rohkemat ega vähemat kui muu dualistliku maailma planeedi piirkonnad/rassid, aga antud juhul tuleb näide just Venega seonduvalt. Et jsut seal näiteks on õnnestunud praktiseerida toiduta elu ehk peenmateerilise energia tarbimisel elada, aga ka mujal. Üks teine mittevenelasest valgustunu mainis seda venelase aspekti ja ta ise on vähese taimetoiduga ja peen-energiaga kaalu hoidnud ja selgitab hämamstavaid aspekte.

Ja tema endaga saate täna veerandi alampalga eest tunnikese vestelda kui soovite oma elu prohvetitasemel inimestega mäletada. Mul ei ole mingit mäletamise soovi ega muud sellist, kuid tean et paljudele sedalaadi uudne info on meeliköitev. Seega soovitan uurida.

Kuna ma palju märksõnu ei andnud, siis vaevalt te miskit leiate, aga ärge piinelge, ja tundke lihtsalt rõõmu, et elu niivõrd areneb ja seega teiste kanantused vähenevad ja elukvaliteet paraneb.
Lisamõtisklusena soovitan, et mõtisklege, et milline võiks elu olla mõnekümne aasta pärast kui ilmselgelt on eksponentsiaalseid uusi ja uusi avastusi ja seda peamiselt mittekahesuse valdkonna poolt. Kindlasti ühiskondade kord peaks olema teistsugusem, kus väärtuseks on jumalalähedus, mitte muu, samuti teadus peaks olema materialismi-kaugem. Sajandi alguses rääkisid esoteerikud, et aduvad mingit ühiskonna teadvuse võnkesageduse tõusmist jms, siis vaimsuse valdkonnas seda võiks väljendada youtube ja valgustunute leviku tõttu saadavate uute teadmistega.

https://imgur.com/icI342L

9
Jututuba / Re: külastajate jututuba
« on: 03 Mar 2023 »
Piibli mittekahesuse interpretatsioonid ragistreeritud kasutajatele:

https://arkaja.createaforum.com/kristlus/mittekahesus-piiblis/msg140/#msg140

Külastajatele pakuks vihjeid, et kirjeldage näiteks taevast ja pilvi. Ja siis vaadelge kirjeldusi ja oletage, millele minu antud ülesanne vihjas.

10
Uudiseid maailmast / Re: Olematus
« on: 26 Feb 2023 »
Veenev, kui kirjavigadega 6-võõrkeele valdaja ütleks, et "tunnetan valet energiat pealkirjade "muusika parasoskaapsus" ja "obegaakus" osas", see oleks veenev kuna ta teab mida ta räägib ja tema osutatud vildakad pealkirjad vajaks korrigeerimist. Nii on ja siin pole vaielda, eriti vaimsete gurude puhul, kuid kui rääkida pseudo-teaduste arvamusliidritest siis nende puhul pole veenev vaid egoistlik/pime. Näiteks, võidaks öelda, et "mul on õigus kuna olen rikkam kui sina" - puhas egoism ja pimedus kaugel tõest ja jumalalähedasemast tarkusest.

Selle foorumi teema peakiri "olematus" on ilmselgelt ilmhetjega ilmsekundiga adutav.
Mulle on elus niikorduvalt keelatud brutaliseerida, mina aga jätkan kosmilist tantsu ja bruteerin ehk ei tunneta soovitust, ei tunneta mitte ei mõista, ei adu, olgugi et intellektuaalselt loomulikult võime kõik aduda niimõndagi. Nieit see postitus on jooga minu jaoks ja teie võtke seda kui narkootikumi oma sõltuvustele või muud joogat- tantsige oma tantsud kuni vaja.

Ma jätan kommenteerimata selel pealkirja "olematus".

Pakun vahe-vaheharjutusena minu-egoistlikult: minu-egoistlikult minatan, et mina pole mitte ainult foorumi-teemasid valinud-sõnastanud vaid isegi kasuajanimesid mitte valinud vaid lasknud sündida-valituda. Näiteks siinse foorumi kasutajanimeid Naut, OP jt pole mina valinud ega väljamõelnud ega oma mingit soovi seda teha, ometigi ma väljendan-postitan ilma omamata budistlikku Attachment-suunitlusega egonime: seega laske ka teie lahti oma ahistavatest raamidest. Ka psirituaalsel-vaimsel valdkonns kui saate sikhismi religioonis rohkem sinapeale, siis teie perenime muudetakse, ja budismi ja indiaanlaste puhul muudetakse teie nime, või vaismt nime, niiet kõik see vihjab, et see keda niemtatakse ole midagi püsivat, ning homme võib nimetada muul viisil. Mittekahesus selgtab teile mis on psüiv ja spirituaalsus kaa, näiteks räägitakse teemal "mis on sinu loomulik hääl"- see tähistab et te esinete ühemas rollis nii tööl kui magamistoas. Niiet kui rääkida olematusest kasutajanime näiteks "Naut-kokaspets" all, siis olemine ja olematus tuleks esmalt selgemaks saada, ideaalis tuleks lasta teistel ameerika pärismaalastel valida mis on Naut'i spirituaalne nimi, ma võin seda ka ise teha kui tema ego murendub.

(Vaimse nime andmine nii joogas nagu eesti tuntuima joogaõpetaja näitel kui ameerika pärismaalaste kultuuris jms on komplitseeritud temaatika ja see foorum pole piisaval tasemel, et sllsitel teemadel rääkida. Leidke viisid teema uurimiseks ja kontakteerumiseks, kui peale tasemenõude tõestamist suudate põhjendada oma taotlust. Kui tahate väga otsekohest reaktsiooni, siis esmalt küsin teilt millise summa kannate oma riigi lastekodudele, heategevusele, vms, ja alles siis nõustun dialoogiks).

Minu blogi pealkirjaks saagu tantsunimi "olematus". Ma kajastan teile mõningaid nippe, mida saate oma elustiilis ise rakendada. Kuna see on küllalt personaalne aga ka valgustav, siis ilmselt oleks mõistlik see hoida mingil määral peidus-kaitstud, näiteks iga teise postituse võiks külaliste eest pietu jätta.

Võime rääkida asenditest kõigepealt äkki, kas rätsepp-istumises japuu kasutamisest seljatoena või mitte, et ma ei oel kindel. Nagu te aru saate, sisi ma ei saa planeerida eriti midagi, ma poel võimeline. Niiet pakun, et alustame kuskilt algusest , kasvõi asenditest ja üldse elustiilist.

Godspped.

"Western wannabe monk elustiil" on minu postituse tiitliks-terminiks ja see selle osasõnadest munganlust seostub niipalju, et ma ärkan väga varakult. Ma ei kanna sikhistlikult mõõka ega moslemistlikult seksuaalsust varjavaid rõivaid ega söö ainult taimset jne, kuid ärkan vara ja teen praktikaid, niipalju on budistlikku elustiili ja sestap ka ironiseeriva-potensiaaliga sõna Wannabe.

Olen õnnistatud looduskauni linnaga, kus kapitalistlikku rikkuse tõttu on rohkem loodust kui sügavaimas amazoonase metsas, samuti kuna pinnareljeef on küllalt kumer ja piisav inimsilma jaoks panoraamvaadeteks.

Ma olen teinud niipalju erinevaid nn meeleharjutusi ja religiooniseonduvaid praktikaid ,et pole kindle millega ma näiteks homme juhtumisi tegelen. Mis on kindel, ma teen oma kahe telefoniga hämase pildi oma praktikast varahommikul. Ma olen praktiseerunud nn õpetaja-kanaldaja rolli niirohkelt, et minu praktikaid raporteerimine ei sega.

Ma ei sa öelda, et on lemmik park või koht või muu eelistatuid koht, kuid juhtumisi ma külastan kahte-kolme parki/surnuaeda praegu öösiti/varahommikuti ja teen praktikat neistes.

Minu vaimsel teel saadud sõnumid soovitavad, et teile resoneeruvalt järgmised aastad pakun sedalaadi näitepäevikut. Kahtlemata on see personaalne ja seda kaitseb seadus, seega oma pangakonto numbreid siin blogis ega foorumis ega mujal internetis keegi ei avalda, kuid kui juhtub, et ostan kakao öökohvikust sisi seda asjaolu võin vihjata ilma kontonumbrite mainimiseta.

Minu geograafia omab rohkelt rebaseid, näen neid iga mungaöö, ma naudin linnulaulu kella-aegadel 6-7 enim, see on imekaunis. Ma armastan helisid, kuid  minu teekond siin elus on õnnistanud mind pemaiselt rohkete visuaalidega. Ma julgustan teid siin foorumis samuti päevikuformadis teostama ja kui te pole nii tugevad nagu mina, siis vaikimisi seda teete registreeritud kasutajate nägemisväljas eemal külstajatest. Mina kui pioneer teen rahus ka külastajate ees aeg-ajalt ja julgustan teid lähenema jumalale.

Ilmad pole enam nii vihmased ja hommikud on jätkuvalt ni ikaunid.
...

11
See Ukraina bänd esitab hindu-temaatikat oma lugudes ja see video räägib Hanuman'ist, keda peetakse kõige lihtsamalt väljakutsutavaks jumaluseks, kuna seletus oli kuidagi nii, et ta ei pääsenud edasi kõrgematesse reaalsustesse vaid jä'i surematu kehaga inimreaalsuse tasandisse, niiet lühikesed kiiremad kaablid et temaga kontakt saada erinevalt kõrgemates reaalsustes olevates tegelastest. Näiteks on internetis näited, kus ca kuu-kaks intensiivset harjutus-tööd tekitab kontakti. Need on siis needamad harjutused, mida harjutuste kataloogis esitame, palved, taotlused, visualiseeringud, kuid ka mõned küsitavamad rituaalid materiaalse toidu annetustega või kuidas seda eesti keeles kutsutakse. Videos olev indakeelne lüürika on üks tekst, mida harjutused kasutavad, ja igapäev tunnikesed tegeletakse sedalaadi palvetega, mantratega, ma niemtan seda kokkuvõtvalt Teenimiseks, Worship. Hanumani ehk ahvjumala teenimist soovitavad õpetused kindlatel eesmärkidel/vajadustel. Lühikommentaar on selline, et õnnestumise tulemust on samaväike nagu spordiklubide joogaklassides (0-1%) ja vaja on rohkemat arusaama, kuidas mentaalsus olema peab, et miskit õnenstuda. Eludevahelise Karma jutu juurde mainitakse mitmetes videodes, et kõrgeeimate jumalustega kontaktisaamiseks on vaja 9 (jumalat teenivat) inimelu et lõpuks kontakt tekiks, mitte 1-2 kuud nagu "madalamate" puhul nagu siin näites Ahvjumala puhul.
Tegu on spirituaalsusega ja seda esines mitmetes koolkondades, näiteks kristlik palve ja mentaalsus pole palju erinev hindu näidetest.

Üks kommentaar video alt:
Quote
India Gave world Hinduism in form of Yoga etc
Now  World is saving Hinduism for INDIA.
Tõlge: tänapäeval asub vaimsus indiast väljas ja Lääs õpetab indiale vaimsust.
See kommentaar on teada tuntud tõde, isegi lääne õpetajatega youtubes mittekahesuse miitingutel osalevad mitmed indud, mitte vastupidi. Selline paradoks, tsüklilisus, võimalik, et ka karmiline selgitus.

Nende mõnekuuliste harjutuste juude muidugi antakse ka hoiatused et võib negatiivseid olndeid kohata jne. Selline esoteerika teema ja siin foroumis esoteeriakt ei kajasta. Lihtsalt teostame spirituaalseid harjutusi et läheneda jumalae, mitte ei teosta valedel eesmärkidel ja valel viisil.

Tähelepanu suunavavalt ilma mingi hinnanguta, lihtsalt tähelepanu harjutusena: juudilikud meelekohtadelt rippuvad patsid kuna erinevalt mahedama koolkonna juudid ei täidavad piibellikku soovitust meelekohtadelt mitte pügada, radikaalsemad juudid ja sikhid ei püga kusagilt ja peavad pikad juuksed kokku pakkuma nagu videos näha, sikhistlikult primitiivsed käevõrud ainult et neil on ainult hõbedased, peopesal olev ring peaks olema päikese sümbol ja selle ümber võib väikesi punaseid täppe joonistada et kiiri kujutada ja hoida peopesa näitamine vastutulijale tõstetud käsivarrega on siis rahuga tulemise sümbol ja rohketel gurude piltidel seda ka näeb, kuid päike sinna juurde ilmselt võimendab rahutaotlust, võibolla lihtsalt kindlate rituaalide/tantsude maaling, tal on sõrme siseotsad värvitud päikesekiirte eesmärgil. Rohkem hetkel ei märka, eka vaadake ise ja jälgige kuidas teie tähelepanu liigub, see on mindfulness, mis teete. Ja võib ka sellsie harjutuse pakkuda, et jälgige kuidas mõtted on seotud. Tuleb välja, et kõik mõtted on seotud ja valituks osutuv seoseniit on enamasti lihtsalt tugevaim/lühim niit, aga mitte alati ja sageli viskab väga huvitavaid seoseid. Seda mõtete jälgimist teete niikuinii kui olete autentses identiteedis suurema osa ajast. Vaadake siis videos olevaid detaile ja jälgige kuidas teie mõtted kerkivad ja mis seosed neil jadamisi on.

https://www.youtube.com/watch?v=cYhM4LMBfik

12
Arhailine sõna Thee töhendab

...


https://www.youtube.com/watch?v=sQNJs89E6x8

Lisan külastajatele siia tähelepanu suunava mõtte, et sedalaadi artikuleerimine ja hääle tekitamine laulus nõuab erilist hingamist, mis tuleneb madalast pulsist ehk rahulikust meelest, mis on meditatsioonides (ehk "meele-treenimistes") põhiline. Moslemite tänased normid kiidavad videos olevad riided enamjaolt sobivaks, kuna täidavad vagurluse/Halal'i põhimõtet ja katavad provotseerimis-potensiaaliga sootunnuslikud kohad kinni. (seksuaaltung, keha olemasolu aisting, jms, kaob ka 8 tuntud mediteerimis taseme jooksul kuni Tukhdamin'i, kuid seda kõike praktiseeritakse ka argipäevas, sestap ka rieitusnormid, rahumeel, mindfulness, tsölibaat jne).

13
Foorumiga seonduv / Re: To-do
« on: 11 Feb 2023 »
1. Valida uus nimetus ja logo kolmandale peegeldusele.
Nagu enamasti näib minema, siis ega valitakse lihtsalt esimene pakutud variant.
Eks võiks ju lisada variantide hulka ka Tärkaja või "Voorum - peegel 3" ja joonistada muid logondusi, aga kordame elutarkust, et keegi miskit joonistada ega teha ei viitsi ja plaane täita suuda, seega tõenäoselt hääletatakse variandi nr 1 poolt alt.

Variandid:

a) https://imgur.com/qlRdDXX

2. Valida uue peegelduse tuum-idee.

Valikuvariandid:

a) kataloogipuu ja algandmed üksühele peegeldus nr 2'st kuid reeglid ülileebed kopeeritult Paraveebi reeglite lehelt. Peamiselt poliit-temaatika, putini teisikute teema, rohepööre, ekre jne. Seal vaimsuse kajastamist ei tee kui keegi just ei soovi. Kõik pööbel lastakse foroumisse ilma mingite tasemenõueteta.

14
Jututuba / Re: külastajate jututuba
« on: 08 Feb 2023 »
Aga OP...kuidas ma sinn Ärkaja peegeldusefoorumisse kirjutada saaksin?

15
Jututuba / Re: külastajate jututuba
« on: 08 Feb 2023 »
aa...sa oled teinud mingi Ärkaja foorumi peegelduse jh?...Päris vinge.

Pages: [1] 2 3