Show Posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Messages - Mannu

Pages: [1] 2
1
Astraalrännakud / Re: Unejutud
« on: 27 Feb 2024 »
Jagan külalistele osa arutelust ja videost.

Head arutlust.

Kunagi, Mesilane Maia / Maya The Bee, on tiitel multifilmile, asjale, mis pole tõeline ehk reaalne, vaid multifilm, sealne mesilane ei ole päris, vaid miski kuskil televiisori sees, miksi kuskil väljamõeldud, jne jne, mitte reaalne.

Maya on tuntud riideäri bränd tänapäeval, samuti tänapäeval mainitakse Maia't vaimsuses sageli. Näiteks osad muinasjutulised lood räägivad, et inimkonnale pandi peale Maia-needus, see siis tähistas mingit uimnasust vms, mingit illusiooni.

Terminiti Maija kasutatakse ka pisipüramiide ehitava kogukonna kohta, filmid näitavad, et nad veeretasid inimpäid pisipüra tipust alla.

mida siis vaimsuse valdkond võiks selle Mainaduse termini all mõelda, kui jätta mesilased ja inimpea veeretused eemale?

Vaatame soojendusvideot ja alustame videot. Tüüpiline on minaoletamise ümberlkkamise jutud, teisisõnu radikaalse vinkli vitlus klassikalisega.

...

https://www.youtube.com/watch?v=4JA2d_Or8to

2
Austria teemant fraseerib puuhalu kuivus-astme vajadusest, see on siis viitfraas mis ilmsestab lõkkevisuaaliga valmidus-astet, mina kasutan fraasi Kogemustepeeker, spirituaalsed õpetused sõnastavad hingevanusega jms, neist üks populaarseim on rääkida inimese sageduse/vibratsiooni tasemest. Moslemitaustaga teemant vastab, et religioonide põhieesmärk on mainitud Sageduse taseme tõstmiseks. Lihtsas keeles see tähendab, et inimene/puuhalg küpseb/vananeb, algul on stressis/toores, ja ei tule miskit tulevärki, ja mainitud austria valgustunu saadab kuivama/küpsema ehk kogemusi omandama. Seda soovitust teeb siia valgustunu, st Jumalaga ühinenu kui nii fraseerida duaalses inimkeeles. Muidugi radikaalsemad/resoluutsemad ei soovita puuhalule msikit, seal siis on Otsetee põhimõttel kohene mittekhesuslik lähenemine, et ka mittekuiv halg võtab leegi kiirelt/õigepea, pole vaja aastaid puuriita/peekritäitmist.

Valides fraseeringu Sageduse Tõstmine, siis religioonid seda kahtlemata teevad, ja muidugi kloostris tõhusalt. Eelmine hinnangusõna Tõhus muidugi on suhteline, aga üldistatult siiski tõhus. Kui leiutada joonlaud nn Sageduse/Kuivuse mõtõmiseks, siis kloostriliige kahtlemata viskab 10 palli süsteemis näiteks 4, samas kui pühapäeva jalutaja 2 joonlaua pügalat.

Õpetused erinevad terminoloogias, nö sisulist sügavamat erinevust õpetused ei oma. Näiteks videos suletud silmadega meelevaikuses nunnad tituleerivad oma tegevust oma tiitliga, kuid sama tehakse kloostriväliselt meditatsiooni tiitli all jms nimetuste pakendis.

Kuidas sedalaadi nägemise jurude jõuda? Esmalt on silmaringi arendamine, saada ülevaade õpetustest, et siis religioonidest-meditatsioonidest, seejärel tõsta oma nn tundlikkus/märkamisvõime tasemele et neid eristada ja seoseid näha, seejärel saabub kumulatiivne arusaam, et kõik õpetused räägivad üht ja sama, teevad üht ja sama, sedalaadi üldistav intu maabub.

Juba ainuüksi otsus kloostrisse minna, ainult otsus, on loomulikult suur Alistumine, ehk jumalalähenemine.

https://www.youtube.com/watch?v=dyru0kjx75c

3
Vaimne ärkamine / Re: Deemon
« on: 06 Feb 2024 »
See video kajastab rohkelt teemasid. Üks huvitav on nimevahetuse teema. Peale jumalariiki sisenemist jumal annab uue nime, st fraseerida võiks, et tekib iseenesest uus nimi, mitte ei valita seda. Videos olev valgustunu sai jumalalt nime Liisa.Eks see ole keerukas temaatika, kuna tavaliselt kui on aimdus, et kõi kon niigi täiuslik, siis milleks täiustada nime vms. Aga kui jumalalt tuleb nimi, siis tuleb. Muidugi moslemilt mõiste Jumal jam uu on küik väga kujundlik ja algajal raske mõista kogu sellsit teksti. Videos on siis prohvet muhamedi naiste nimede muutmise näited, Eckarti nimemuutuse näide jms. Kel religioonide huvi, siis selel valgustunu abil saab kogu koraan selgeks :)

Rohkelt nalja, võrreldakse tänapäeva naiste pikki küüsi piltidel olevate deemonite pikkade küünistega. Nii ka termin "deemonlik" on tema arvates jumala poolne testülesanne potensiaalsele alistujale.

Külalistele selgituseks, et alistumise nähtus on näiteks, kui shokolaadisõltuvuse juures te ei suru alla iha vaid sööte mõnuga tunnistades, et see iha ongi osa teist. Sellist ehtsat shokosltuvuse tunnsitamist on sõnades lihtne kirjeldada, aga reaalsuses on see keerukas nagu ka algajale mediteerijale meelemüra mõneks hetkeks vaigistada. Sõltlaste programmides 10 põhimõttet on ka seetõttu valed, et nad üritavad vaid müistuslikult lausuda et "olen sõltalne", see mõistuslik lausumine pole aus ega alistumine. Sedalaadi selgitus siis mõiste kohta ja ka "let go" koolkonnad jt üritavad alistumise mõistet selgitada. Alistumise temaatikaid saab valida kergelt sõltuvuste hulgast, traumade hulgast, aga lõpuks peenemad temaatikad tulevad Varjutööga, kus koogitakse nn alateadvusest temaatikat alistumiseks. Noh ja alistumise võib nimetada lihtsalt üheks tahuks, Kaevamise juures, efektiivsed on ka Raputusmeetodid jms joogandused, mis samuti lõpuks alistumise-protsessi läbivad. Näiteks ma ise ei kasuta eesti keelt peaaegu üldse, ainult kui portaalidesse ja siia foorumisse artikleid postitan, aga alles mõni päev tagasi varahommikul uniselt kohvipoes pnain silmad kinni odoates kohvi ja kui seisvat magajat äratati siis raputas eestikeelse sõna välja. Sedalaadi raputusi teevad ka õpetused. Tagasitulles aga alistumise müiste jurude, siis selline joogalik eluviis ongi progressiivne alistumine igapäev. Paraku mingil hetkel see jõuab platooni/seisakusse, siis on rpautused jm üllatav populaarne valik. Muidugi veel populaarsem on nn Otsetee meetod, aga kuna selle edutõenäosus on harv, siis enamik kasutavad õpetusi jms ja seda nautides.

See moslemist juutuuber muidugi ei palveta 5+ korda päevas enam ega tee muud tõestamsit/testülesannet. Tema õptaja oli Hansuke, keda valgustunute kataloogist leiate. See õpetaja oli ka ise ekstraordinaatne deemant, suitsetav valgustunu jne, nii ka videos olev moslemist valgustunu on prohvetlik ja enneolematu haruldus. Võibolla nähtavasti ekstraordinaarsus sünnitab/soosib ennast. Mõleamd enneolematud.

...

4
Küsimusest vastuseni / Re: Karma
« on: 30 Jan 2024 »
Hologrammi idee/metafoor allolevas videos.
Igasugu kujundid on "tabavalt öeldud" ehk taipavalikud.
Minu jaoks on kruvi olnud väga võimas sümbol.

...

5
Sümbolismi-sõna defineeritake kui reaalsuse esitamise kirjeldust (mingite vormiliste visuaalide kaudu).
Näiteks, et tegelikkust/jumalat esitada legendaarse kolmainsusliku jinjangi sumboliga, sümboliseerida selliselt Seda mis on.
Ainult viidad-suunajuhised saavad Jumalat selgtada, seda kõike võib tituleerida sümbolismiks.
Teoreemiseerides postulaat "kõik on viide Jumalale, sellle mis on" kajastub õpetajate poolt kui "kõiges on sõnum".
Nii on animism ehk loodus-konseptsiooni vaatevinkel: kõik on loodus, iga taim räägib-viitab selelst Samast mis on.
Mitte ainult taim ei ole sümbol, vaid kõik on sümbol, kõik on See mis on, millest järeldub, et pole oluline õpetuskoolkonna ega muu objekt/taim, need kõik on elumängus sümbolid, sh kristlus, õunad jpm.

Kui kõik on sümbol eluteatris siis radikaalide otsemineku/shortcut'i soovitus on tõmmata lühim võimalik kiirjoon sihpunktini, mitte teha singavongalist sinusoidi, kontraverselt nad mainivad sinnajurude et tegelikult pole midagi reaalset (objekti/õpetust) ja seega pole duaalsed eesmärgiobjektilised õpetused tõelähedane meetod, kuid nende endi seintel on sümbolirikkad kujundid ja nad ise on sümbolid oma sümboolikate näidetega.

Harjutustepanga kristlikud esoteerilisemad harjutused resulteerivad tajumaailmapõhiselt hämmastavaid nähtusi nagu inglite nägemisi-kogemisi, laivälgatuste nägemisi taevas, ettenägemisi jpm. Üldkirjeldus külalistele on, et mitmeid kuid igapäevaselt ei teenita india jumalust vaid vastavat inglit vastavate käeliigutuste ja mentaalsusega- jumalikkuse kogemine on sümbol ja viit et on olemas jumal ehk miski muu kui duaalsus. Võimalik, et spirituaalsuse temaatikat tuleks keelata/lahutada mittekahesuse omast ja hoida erinevates portaalides erinev temaatika, isegi budism ja jooga temaatika ei pruugi tunduda sama supipoti teemadena, samas ultimaatlselt nad kõik on sümbol/tee sellest Mis on.

Aiandus-poe aknal on sõnum: kui vaatad Õigesti, siis kogu planeet on aed.

Budismi legendaarsed demovideod näitavad tahtlikult meelteseisunditesse minekut mõne minutiga, midagi see näitab ja demonstreerib. Kogu budismi õpetus on sümboliks vaimsusele, sh mainitud demonstreerimised Meelega. Võiks välistada mittekahesuse portaalis sedalaadi budistlikud kogemused, jm õpetused, samas ultimaatselt kogu teatrilava koos seal toimuvate tegevustega on viidad sellele Mis on. Legendaarne näide räägib kino-lõuendi mittehtkelisust, võib ka teatrilava põrandat samamoodi analogiseerida. Legendaarne filosoofia räägib, et kõik, mis on ajutine ehk ajaliselt hetkeline on vormid, näiteks savikruusivormiga objekt on ajutine aga savi kui aine mitte, ja füüsika energiajäävuse seadused vihjavad/sümboliseerivad et nn energia jääb. St, et savi jääb, illusoorne vormiline kruus aga mitte. Ja nii on ka füüsika teadus sümbol-viit, et on miskit rohkemat kui vormi-põhine tajumaailm.

Ainult viidad-suunajuhised saavad Jumalat selgtada.

Allolev muusika on alguse ja lõputa sümboliseerides Seda mis on- kuulake näiteks video keskpaigast mõnda aega ja siis alles video algusest ja hüpake ringi erinevatel aegadel, ei tundu ju et see kusagilt mingit algust omaks, vaid kulmineerub lõputult.
Sageli kakao-miitingu taustal kõlab sedalaadi muusika, see (kakao) on legendaarne sõna-sümbol mis tuleneb nn vaimsetest kakao-koosviibimistelt mida mitmed riigid teostavad. Kui konservatiivne budism kanget (joogi)teed juua taunib siis shokolaadimaitselist jooki mitte. Eesmärgiks sedalaadi mõnekümnerahalistel "kakao"-koosviibimistel on vaismed jutud, lihtsalt marketingilik konseptsioon on "kakao miiting", kahtlemata tuleviku dekaadides jõuavad sedalaadi koosviibimised rohkem populaarseks ka dominantsetele Retriidi nädalatele.

Võib üldistada, et kõik harjutused on taju(meeltele)le, nii ka nn vabastav tantsimine sobib paljudele Enese ajutiseks lammutuseks, vokaalselt hingamine on käes-ajal eestis populaarne helitaju-orienteeritud meetod kui viimaseid kajastusi vaadata. Täiesti vaimsuse-võhiklikud inimesed kannava tööl põues raadiot ja trammis on rohkelt vaismelt tõelähedasemeid inimesi kui igapäevane mediteerija.

Hiljutised kajastused huvi omajatel näitavad rohkelt mis-interpreteerimsit, kuid kui sulgete oma intellekti ja "kuulate" neid siis kõik see sümboliseerib-räägib ju tõde. Ajupesulik lifti-sümbol vaimsete droogidega on üks laialt levinud hiljutine näide mida korratakse mitmes kajastuses, samas see kõik on viide-kirjeldus nn inimese olemusest. Kui nüüd nö lappama minna siis mainitud hiljuti on ka Kundaliini konseptsiooni ja taimetoitluse tõekaugeid mõtteid. Vaadake ise enid küiki videosid, ja rääkige kuidas resoneerub. Ka ajupesu on sümbol-nähtus, kõik on sümbol, aga sümbol on ka kõik kuna muud ei saagi olla (kui vaid ainult see Mis on ja seda võib duaalselt rääkides tituleerida Sümboliks, jumalaks vms üheselt).

https://www.youtube.com/watch?v=LthCvX_DI08

6
Mesinädalate mõistest räägitakse kui paarinädalasest ja esineb peale pimeduse perioodi mõistet mis vältab mitmeid kuid enamasti.
Salm räägib, et ollakse üksi, st et pole teisi ja peagi ka lahustub ise.
Üksi olemise pilguheitu on enamikel harrastajatel võimalik kogeda, lihtsalt minge guru juurde või kuhugile foorumisse ja antakse retsept ja saate kogeda, enamasti siis meditatsiooniga. Miks seda kogeda on vaja- seetõttu et inimkonnal on teadasaamsie soov, soovitakse kiigata paradiisi ja mujale, tesotatkse seda nn otsimise energia toel. Ka teie ju kiikate htkel siia foorumisse, kuid huvilistel on soov kiigata sinna kuhu salm vihjab. Head kiikamist.

https://www.youtube.com/watch?v=spVzofjarAI
Quote
YRICS - In My Room
------------
There's a world where I can go
And tell my secrets to
In my room
In my room

In this world I lock out
All my worries and my fears
In my room
In my room (In my room)

Do my dreaming and my scheming
Lie awake and pray
Do my crying and my sighing
Laugh at yesterday

Now it's dark and I'm alone
But I won't be afraid
In my room
In my room (In my room)

Do my dreaming and my scheming
Lie awake and pray
Do my crying and my sighing
Laugh at yesterday

Now it's dark and I'm alone
But I won't be afraid
In my room
In my room (In my room)

In my room (In my room)
In my room (I won't be afraid)
In my room (Tell my secrets to)
In my room

Turn on captions (CC) to see the lyrics on screen
Album: Hopefully a future album

7
Küsimusest vastuseni / Re: Hirmu antoloogia
« on: 19 Sep 2023 »
"Tõde on lootusetu/lootuseta," nagu videos fraseerib ja vaimsuse valdkonnas osad väljendavad lausa radikaalselt öeldes, et lootus on suurim vaenlane. Seevastu religioonid annavad lootuse paradiisiks. Vaimsus ja religioonid on pealtnäha vastandlikud lootuse küsimuses. Sügavamas vaates ka religioonid soovitavad täielikku alistumsit, mis ongi lootuse ja muu kadu. Lõppkokkuvõttes räägivad kõik samat juttu, pealtnäha esmapilgu laga vastandlikku juttu.

Peale vaimset ärkamist esineb otismsie energia edasi ja tekitab mitmeid (l)ootusi, näiteks, et toimuks valgustumine, või rohkem spirituaalseid kogemusi ja vaimseid pilguheite, rohkem kontakti jumalaga. Ärkamisest valgustumisse seetõttu enamik ie jõuagi, kuid vähemalt jääb neile ehe kogemus reaalsusest ja otsimise energia on nõrgem.

Videos mainitakse, et enamik realiseerunuid/valgusutnuid ei tegele sõltuvustega vms, kuna ollakse täiuslikkuses, reaalsus on täiuslik ja ei vaja lsiasid. Aga erandeid leidub nagu näide tuuakse pornoga. See aga poel erand, vaid vaatevinkel. Kuulake vaadake ise, ja otsustage porno osas.

Droog-indutseeritud rännakute soovitus "don't resist" ja spirituaalne "let go" ellusuhtumine ja vaimsuses otsimise energia kustumine/kustutamine on kõik samad asjad nagu religioonide täieliku alistumise soovitus ja jumala kõikvõimsuse temaatika. Millistes teistes eluvaldkondades on samalaadne soovitus nagu kõigis äsja mainitud näidetes?

Tema yin-yang-fraasid on: "absoluudi tasand" ja "suhtelisuse/relatiivsuse tasand". Näiteks, ta toob näite, et nii valgustunud kui valgustumata naised oma naiselikku energiaga ootavad Suhtelisuse Tasandil "ehk siis praktilises elus", et neid ihaldataks ja kütitaks, jne, kuna see tekitab turvalisuse tunde, jt teadatuntud elutarkused. Kahe energiatüübi võrdlust teeb ta jsutnimelt väljendiga "suhtelisuse tasandil", ja lisab juurde et loomulikult temak ui valgustunu sinnajurude teab, et pole kedagi ega midagi ultimaatsel tasandil ja kõik toimub automaatselt tegijateta. Yin-yangilik kahe tasandi koos-eksisteerimist integreerivad valgustunud aastakümneid oma eludess, see tekitab erinvaid teemandeid, mõni rohkem lihvitud/integreeritud kui teine. Selline tasandite väljend tema kõnepruugis. Osad fraseerivad teistsugustest aspektidest, näiteks meneutame, et kajastasiem hljuti siin legendaarset kivi, kelle jutus oli rhkelt väljendeid mida tema keha teeb. Mõned aga võtavad yintangilikult tasandite vaatevinkleid. Minu jaoks on sõnavara alati huvitav olnud, seetõttu mainin selleteemliselt sageli. Soovitan ka vaadata meie sõnaraamatusse, seal on mitmeid termineid koos vidietega et milline kivi noid kasutas/kasutab:

https://ärkaja.com/wikipedia/

(Ligipäsäetav huvi omajatele)

...

8
Küsimusest vastuseni / Re: Depressioon
« on: 21 Apr 2023 »
Depressiooni ja ärevuse mõisted saavad selgust võõrkeelte valdkonna taipamistest, kuid ka vaimsuse valdkond selgitab mõistete/arusaamade rägastikust ja avatari enda tundmuste baasil lahti need mõisted. Arenenuks/küpseks tituleeritakse kui keegi aeglase tempoga lausub lühidalt aforistlikult: Depressioon=Minevik, Örevus=Tulev. Pean kasutama eesliitelislt hoiatusfraasi "julgen öelda, et", kuna ma ei ole kõiki miljonit aforismi ümber lükanud vaid ainult ütleme pool miljonit ja setõttu ainult on julge tunne öelda, et kõik aforismid on ümberlükatavad, ja tegelik reaalsus on duaalse inimkeele abil kirjeldamatu nagu islami mõiste jumalast on inimestele homamatu. Mittekahesuse dimensioonis ei ole ka kedagi, kes defineeriks rääkimata et oleks defineerijate/ütlejate seas autoritaarsem/autentsem. Nullile/lakoonilisusele lähenemine ülalolevate lühivõrdustega on sestap jumalalähedane.

Paljud esoteerikud ei ütle, kust nende arvamused pärinevad, aga enamasti pörinevad need hinduismist ja busidsmist. Kui olla valdkonnas mitte ignorantne, siis intellekt annab koheselt teadmise kust esoteerik oma arvamuse seemne/päritolu sai. Lihtne on selgitada, miks aukartus eksisteerib ignorantide/egoistide puhul nende iidolite suhtes, kuid raske on mõistatada miks aukartus näib eksisteerivat ka valgustunute osas. Minu enda õpetajad keelavad mind. Ütlevad, et ära ole brutaalne tõega jne ja see asjaolu näöib juhtuvat rohkesti, raske öelda, miks nii, kuid lihtne on see arusaamatus tituleerida paradoksaalsuseks muidugi. Jões tekivad veesõlmed-keerised vahel omamoodi.

Kümnepalliskaalal kümne all mõeldaks Realisatsiooni/Valgustumist, ja 1 oleks äärmuslik egoism, näiteks siis suitsu-sõltalsest pensionär, kes sõidab ratastooliga iga päev väljakule ja õpetab sealseid ettevõtteid kuidas olla. Siis trammireisija on minu arvates nn keskmine tavaline mahe goist punktiskaalal väärtusega 3-4 ja paradoksaalne on et ühistranspordi isik on skaalal enamasti kürgemal kohal kui tüüpiline foorumi sotsiopaat, kes omab taset 1-2.

Peamiseks takituseks peetakse uskumuste sfääri/hulka, ja see algab identiteedi küsimusest kuni ulatub kaugele näiteks küsimusteni sealiha ja sigarettide kohta. Loomulikult duaalsel viisil: hea-halb, roheline-mitterohekas jne. Uskumused on nö jumalalähedasemad kui ollakse egokaugemad ehk jumalalähedasemad, ehk skaalal mida võiks ttuleerida punktidega 4-6 ja nimetada spirituaalsuseks. Tuntud valgustunu selgitab, et vähemalt kahtesorti metoodikad sobivad, et skaalal liikuda kümnesse, üheks mahedaks metoodikaks/strateegiaks on vaatleja/teadvuse sulatamine nagu lume sulatamine mahedalaeglsel viisil, teine meetod kannab radikaalse koolkonna tootlit.

Kõikide eesti esoteerikute ja ka Vaimsusjate jutu päritolu on äratuntavalt selge valdkonna mitte-ignorandile. Siit ka hierarhiline soovitus, et kui huvi pakbu esoteerika, siis vaata kõrgemat dimensiooni nimega vaimsus, ja kui huvi pakub põhikooli matemaatika, siis vaata jak üsi õpetust ülikooli lektorilt, jne. Tajuorganitega tajutav näiline reaalsus saab olla ainult ja ainult viitenool/vihjaja tegelikule reaalsusele/jumalala, ja pärimalt fraseerib selle asjaolu islam, kuid ka näiteks austraalia tuntuim realiseerunu/valgustunu. Ja lisaks legendaarne illustratsioon, et kassi keel/hääl ei saa kirjeldada ei matemaatikat, demokraatiat, mittekahesust, jumalat. Kolm njäutamist suudavad defineerida arvu 3, kuid matemaatika on kõrgem kui arv 3, seetõttu kassid ei saa eal matemaatikat kirjeldada, kuid saavad vihjata või muud moodi mõista anda mingil moel. Nii ka inimkeel ei saa kirjeldada adekvaatselt, nagu ka kassikeel, ja kass ei saa mõista inimest. tuntud valgustunud rõhutavad, et populaarne väljend "lapsena olime õndsad" on väär, kuna lapsena ei olda jumala juures, nagu ka mõtete vahel pole jumalat enamasti märgatud.

Isegi väitluse spordis ei aktsepteerita autoriteedi uskumise argumenti, ja ükski vaimne guru ei oma kõiki vaimseid kogemusi, seetõttu on ilmne on mingil etapil, näiteks vaimsel arenguskaala tasemel 5/10 tuleb lihtsalt ise kogeda ja paremalt väljendatult lasta juhtuda kui jätta isikulised asesõnad nagu Ise välja.

Paljud ütlevad, et justnimelt külm tunde-aisting kuulub (hinduistlikule) tshakratemaatikale, ja soe mitte. Justnimelt selgroo kandis olev elektriline tunne kuulub tshakra-temaatikale, ja kätes-jalgades ja mujal mitte, vaid peamiselt kehasse salvestunud emotsioonide vabastamise temaatikasse. Jne, jne, nii on avataril rohkelt tundmusi meeltepõhises reaalsuses ja ei leidu guru, kes neid kõiki aisitinguid/energiaid oleks kogenud või oskaks selgitada. Valdkonna huviline pole ignorant ja on kursis, et ka vaimses valdkonnas on levinud nn personaalse tasandi rünnakud, mis eiravad sõnumit ja küsivad, et kirjutaja tõendaks oma autoriteeti/kogemust/ajalugu.

Spiraali-kujund on väga tuntud, kuna sageli vaadatakse elus vanu põhimõtteid uuesti üle ja enamasti pisut kõrgemalt/küpsemalt tasandilt. Ei maksa automaatselt visulaiseerida matemaatiliselt perfektset spiraali pilti, kuna elu on keerukam kui matemaatika, ja päris reaalsus veel keerukamalt juhtuv.

Jooga asendid ei ole tõesti niisama välja mõeldud ja ega saagi olla kui püüda ratsionaalselt põhjendada, et miks peaks täiesti juhuslikult mingeid asendeid kirja panema. Lühidamalt äeldes: asendid külbavad ja jalgratast leiutada pole mõtet, ja asendid/jooga omavad toimet kui eeltingimused ehk spirituaalne skaala 4-7/10 on täidetud. Mõni väljendab, sh mõni guru, et mõni alavaldkond/jooga vms ei toimi vms, või tal pole kogmeust nendega, kuid lühipõhjus on et võti puudub. Võti on üldistades selline, et esmalt peab olema juba lihtlamades energia liikuvus saavutatud tasemegsa 4-7/10, seejärel füüsilise keha asendid ehk jooga annab juurde ehk toimib, vastasel juhul mitte ja on nö tühiaeroobika. Paaris-harjutuste populaarseim alavaldkond saab tiitli Tantra ainult siis kui on eeltäidetud eeltingimus/tase et juba on energiad liikumas.

Külalisele soovitaks, et pole tähtsust, mida keha teeb. Kui keha tõmblem, siis pole vaja ärevusse sattuda ega interneti otsingusse minna selgituse saamiseks. Kui on erinevad muud jeha-tundmused vaimsete harjutuste ajal või rutiinselt argiselt, siis samuti, pole vaja reageerida. Universaalne populaarne budistlik kuldsoovitus on ignoreerida sedalaadi kehakogemusi ja lasta neil kugleda, st, et vaadelda neid kuni nad lahustuvad. Esoteerika teeb erandi ja kinnistab teadlikult osadesse nähtavatesse objektidesse, näiteks kui "ahvjumal tuli siis hoida teda aktiivsemalt nii kaua kuni võimalik". Vaimsus/budism soovitab ignoreerida kõiki visuaala jak üõike muud, sest ultiumaatselt Mittemidagi tegelikult ei eksisteeri ja Kinnistumine objektidesse sh Vaatleja objekti/subjekti on jumalakauge.

https://imgur.com/S9nkBLm

9
Lisasin 2 harjutust ja soovitan neid teostada ja üheskoos teistega arutleda oma kogemusi neid teostades.

Lisan harjutusi.

1. Nimeta ...

2. Too ...

Selle harjutuse puhul võib tekkida negatiivne vastu-emotsioon, kuid see näitabki murenemata ego- teil on budistlik nn klammerdumine objektide külge, sh iidolite külge. Budismis tehakse isegi sellsit harjutust, et üheskoos koostatakse puzzle-pilti tuhandetest detailidest ja seejärel lõhutakse vaevanäinud looming- ja seda tehes jälgitakse oma klammerdumise taset ja loodetavasti ühel päeval ei teki enam mingit klammerdumist puzzle protsessi ega muud sellist.

Teine raskus sellsie harjutuse puhul võib olla teie valdkonna alane võhiklikkus- te lihtsalt ei olegi võimeline mitte kellegi vigu maailmas välja tooma, puudub pisiav info et võrrelda asju ja puuduvad intellektuaalsed võimed nagu kriitika tegemine jms. Ka seda osa tasub treenida: leidke koht, kus saada ülevaade valdkonnast, religioonidest kuni mittekahesuseni, seejärel harjutage dialoogides arutlemist. Nii peaks tekkima piisav valmidus orienteeruda valdkonnas ja ei tohiks olla raskusi vigu kellegilt välja tuua. Dualistlikus maailmas on alati vead ja eksimused kõiges, see on dualism. Lisaks, mina näiteks suudan tuua vead välja kõikide puhul, sh enda puhul- ka see tõestab, et vead eksisteerivad ja see o nteie puudujääk kui te ei suuda neid näha.

Niiet see harjutus sisaldab kahte tahku: murendada oma klammerdumist, ning muuta oma meel selgemaks/teravamaks. Mõlemad on olulised budistlikud harjutused. Punkti 1 osas võite võtta ka aforisme ette ja need kõik ümber lükata.

10
Valem "Ukraina=venemaa", kui vaadata militaarse operatsiooni uudiseid, kus valdav keel pole ukraina keel, ning valdav mentaalsus Ukrainas samuti pole miskit erinevat Venest. Kahtölemata ei saa traditsioonilises mõistes sõjaks tituleerida Ukraina pinnal toimuva, kuna intuitiivses mõistes sõda tähendab, et on kaks ringjoont kus kaarjooned joonistuvad ühest ringist teise- seda pole ju vene-ukraina konflikti puhul esinenud- seega ka poel alust sõjaks nimetamises, kuijust ego pole väga juurdunud. Igasugune kannatuste süvendamine on budistlikus vaatevinklis taunitav, kuid ultimaatsemal tasandil elude-ülene karma-põhimõte on veatu, ning spiritualistlik vaatrvinkel küsiks, et miks peaks maakera piirkondi nimetama riikide nimetusega, ja laus-ultimaatne sõnum on, et kes üldse kannatab, kes on see kes- illusioorne mina-sina? gurud mainivad teadlikut planeeritud egomurendamise metoodikat õpilaste peal, see väljendub eriti tülinoriva käitumisena. Kõik vaimsused soovitavad tegeleda endaga, mitte teistega/välisega/ukrainaga. Kogu eelpooltoodud mentaalsus on viljakas ignorantsuse tekkele, ja kaastunde kadumsiele. Termin kaas-tundma muidugi on üdini dualistlik, kuna midagi kaasneb ühega ja teisega ehk duaalsusega, ja on õpetajaid kes isegi vägistamist toetavad ja vaimsetes orgiates praktiseerivad kuna see sisaldab minimaalselt tingimusi ehk on väga lähedane tingimusteta armastuse mõistele. Üldiselt eetika kõrgeneb, kui ego-identiteet alistatakse- seetõttu dualistlikule maialmale kannatusi valmsitavad vägistamised-jms haihtub automaatselt; fantaasia-hobilistele on huvipakkuv küsimus, et mismoodi maailmakord on paarisaja aasta pärast kui Ärganute ja seejärel ka Realiseerunute hulk on juba märkimisväärne või isegi valdav. Juutide kabalistlik teooria on vaid ks mitmetest võimalikest stsenaariumitest, võib ka prohvet manifesteerudes tulla taas jpm.
On 2 põhisuhtumist/koolkonda, millega me siin foorumis köäsitleme- mahe-klassikaline soovitab nö endasse vaadata ja teostada vabalt valitud sprituaalsust, ning radikaalne, mis ei soovita miskit ega ühtegi õpetust vaid lihtsalt Sõnumi (suur "S") kuulamist ja ütleb, et on mis on. Mulle* meeldivad* mõlemad lähenemised, aga osad Realiseerunud on äelnud, et radikaalne/ekstreemne Sõnumi-metoodika on küll õige aga kuidagi "vale". Nieit, eks teekondi ole mitmeid ja asjad paradoksaalsad.

Siin foorumis tutvustatakse nii klassikalist kui ka radikaalset vaatevinklit, ning üheks viisiks on foorumi valgustunute kataloog, kus iga täna "elus valgustunu" tõlkevideod ja kommentaarid annavad teile võimaluse Resoneeruda. Neid videosid on keskmiselt 20x100 ,seega oleneb kõrgemast väest millise teie käsi valmib ja millisele resoneerute. Radikaalsel vaatevinklis õpetusi ja eesärke pole mõitlik teha, kuid selline selgitus nendke kohta siin- nii nad seal kataloogides on; on mis on.

11
Lootust-ootust nimetavad valgustunud üheks kõige halvemaks asjaks ja radikaalne mittekahesus ütleb kirve-brutaalsusega, et kõik õpetused on lootust/dualismi tekitavad eksitajad. Heaks näiteks on Buda ja mitmed tänased valgustunud, kes realiseerusid justnimelt peale seda kui lõpetasid rohkete õpetuste katsetamise. Argipraktika näitab, et ega planeerimine enam ei õnnestu kui on pilguheidetud reaalsusesse või ollakse seal püsivalt. Fundamentalistide mõiste tähendab sõna-sõnalt lugemist ilma mingisuguse sümbolismi ega muuga, nendega valgustunud ei võitle, kuna endaga võidelda pole mõtet, küll aga selgitavad vahetevahel. Piibel on meistriteos sümbolismist, kus fundamentalismiga ega muu dualismiga msikit peale pole hakata. Konservatiivid tapsid Jeesuse nagu ta ette ennsutas, kuid Kristus ei surnud (ega saa surra), "if you meet the Buddha, kill him" (Linji Yixuan)- peale tapmise/suremise ei saa ka planeerida, isegi Nõukogude Liidu planeerimis-poliitika ebaõnnestus.

Nn Ärkaja foorum on maatriksi mõistega mõneti sarnane, kuna neid pealtnäha foorumi versioone on palju internetis. Nagu ülal selgitati, siis miskit eesmärki neil foorumitel ega mull ei ole. Mitte-radikaalne mittekahesus eesotsas budismiga, spirituaalsusega jm õpetustega on paradoksaalselt olnud radikaalsete valgustunute tegelik ajalugu, nagu mainisime Budat, kuid ka Jeesuse kohta räägitakse seda ja kümned tänased valgustunud, keda kõiki kajastame siin foorumis on, mitte enamus, vaid valdav enamus, justnimelt klassikalist pehmet koolkonda teinud eesotsas mediteerindustega, olgugi et täna radikaalselt kirvebrutaalsel kindlusel valeks tituleerivad, kuni siis lõpliku alistumiseni ehk tüdimuseni, mis paradoksaalselt osutus murdepunktiks.

Internetis on mitmeid mõtisklusi klassikalis pehmema tee ja radikaalse sõnumi vahel, kuulake mõlemaid ja kui resoneerub üks neist rohkem siis nii on ja saagu. Mõni foorum on puhtpoliitiline, nagu näiteks peegeldused nr 1 ja 3 nig Paraweebi foorum, mõni foorum on klassikalisem/pehmem mittekahesuse käsitlus, nagu siinne üheskoos sprituaalsete kogemustega nagu Kundaliini. Maatriks on mitmetahuline ja eks kindlasti liigutakse ühest foorumi versioonis teise jne. Kuna mainitud valikuterohkus on suur (12 foorumit kokku), siis päris tõenäoselt vähemalt üks foorumtiest/maatriksist resoneerib sobivalt. Nieit pole mõtetki nagu midagi planeerida siinse või teiste maatriksi kihtide osas.

Siin foroumis esialgne idee näib olema spirituaalsus+vaimsus, tasemenõue liikmetele on kõrge, argiteemasid nagu "minu enda oma dualistlik egotoitev imetlusväärne kokkamine" jms esineb mis on küll vastuoluline äsja mainitud põhitemaatikaga, aga neid teemasid pole palju ja neis püüame sobivamas noodivõtmes rääkida.

Peegeldusfoorumis nr 1 öeldus egotoitva illusiooniga "et siin on mida lugeda" ülejäänud kümmekond foorumit ei saa nõustuda, kuna mitte midagi pole mitte kusagil lugeda ega vaja lugeda. Sini ei ole midagi. Ei plaane, ega ootusi, ega lugemist.

Eesti vaimsuse maatikul on foorum, mis toodab nädalas ühe sisulise postituse kõige aktiivsem foorum. Võimalik, et isegi kui 2 kuu jooksul teete sellsie postituse nagu see siinne käesolev on, isegi siis on see valdkonnasisulisem kui ülejäänud muud foorumid kokku. Selline kvantiteedi aspekt on näiteks ka vaimsetes harjutustes teadlikult kasutatud, näiteks Astraal-tasandi harjutuste sagedust tõstetakse eesmärgipärasel viisil, et arengut selles kiirendada. Nii ka on kvantiteedi aspekt mujal elus sageli mõistlik määraja- pole mõtet vaikides olla kusagil vaimsuse tiitliga foorumis, kus enmaus on poliitsisulised postitused ja aastas 2-3 postitust on vaimsus-sisulised- pigem teadlikult kvantiteeti tõsta mujal foorumites.

Enamus ei läbi tasemenõuet siinse foroumiga liitumiseks, kuid kas te ei tunne rõõmukaastunent nende üksikute osas, kes pädevad ja saavad müravabalt resoneeruda selles? Teie jaoks on kümmekond sarnast foorumi valikut, seetõttu võib öelda, et valdkond on puhkenud õitsele.

Godspeed.

13
Uudiseid maailmast / Foorumi uudised
« on: 09 Feb 2023 »
Siin teemas on kokkuvõte nädala/kuu jooksul toimunud foorumiaktiivsusest, mida mitteloginud/külastajad ei näe.

Kui te pole kasutajana sisseloginud, sisi kuvatakse allolevatele linkidele vajutades järgmine teade:

Quote
The topic or board you are looking for appears to be either missing or off limits to you.

Kui teil on õnenstunud kuu esimesel kuupäeval läbida intervjuu, et saada õigus lugeda kasutajate kataloogi, aga uudis asub omakorda veel sügavamal nn priviligeeritud kasutajate kataloogis, siis saate sama teate.

Vahel tõstetakse külastajatele osaliselt 20% nähtav osa priviligeeritud kasutajate kataloogist, et saada aimu, mis teemadel jutt käib, aga osad teemad on täiesti 100%-liselt peidus nii kasutajate kui priviligeeritud kasutajate poolt. Näiteks kui tegu on nn Regressi-kursusega, siis sinna ligipääsuks on vaja erikokkulepet. Nieit kokkuvõtvalt kolmetasemeline nähtavus, kus külastajad näevad siis vähem ja vähemsisulisi teemasid, kuid vahel saavad väikest osalist pilguheitu kinnistesse teemadesse. Tasemeid määrab igakuine uute kasutajate intervjuu, ning seejärel jooksvalt. Teistes peegeldus-foorumites kasutatakse hoopis teistsugusemaid lähenemisi, siin peegelduses nr 2 aga kirjeldatud 3-tasemelist süsteemi. Võib ka nimetada 3-4 tasemelist, kuna osad 3'nda taseme teemad on peidus kõigi eest ja vajavad väga veenvat eriluba.
Sedalaadi süsteem on argielus tuntud, näiteks ülikool-keskkool-põhikool, või näiteks huviringid, näiteks riigisaladuste astmed, jne.

Kui teil tekib stress, et sügavama tasemele ei lasta, siis olete stressi näol tõestanud, et te poelgi valmis sügavama astme dimensiooniks. Tehke vaimujoogasid kui on kahtlased ihad-stressid. Kui teile miskit ei meeldi, siis minge teistesse/leebematesse peegeldus-foorumitesse, või muudesse foorumitesse, või tehke ise foorumeid. Ma olen taseme-intervjuusid rohkelt läbi viinud ja oman mitmeid aktiivseid foorumeid, ma ei mäleta millal debatte/argumentatsioone kaotasin, seetõttu kokkuvõtvalt soovitan lihtsalt tuntud populaarset soovitust otsetõlkena: "on, mis on". Eesti keeles võibolla passib paremini: võtke või jätke. minupoolne lühisoovitus on, et kui resoneerub, siis tegutsege, kui mitte, siis mitte.
Kui te soovite ultimaatsel tasemel fraseeringut, siis Mittekeegi ei otsusta Mittemidagi, seetõttu kui juhtub, et satute kolmandasse dimensiooni või mitte, siis nii on ja las ollab.
Ma kirjeldan intervjuusid kui mahti saan, aga näiteks peate olema valmis küsimuseks: Tooge buda, jeesuse ja enda ühised vead välja. Selline juhunäite teema ehk annab aimu. Ma ei plaani teemasid, võib juhtuda, et saate ka küsimuse "Mida sa oeld tulnud andma?" või miks 2+2 on 5, või "mida hommikul tegid". Sünnib sellien itnervjuu nagu sünnib, pole midagi ettevalmsitada ega karta. Ma pole aastate jooksul kedagi ka bänninud ega Inimõiguslikke privileege rikkunud, käitun budistlikku/sprituaalse eetika tasemel enamasti, niiet traumaohtu pole. Kui teid tõstetakse privileegi dimensioonist nr 2 üle dimensiooni 1, siis mis siis ikka, mingiks emotsionaalsuseks pole alust eha vajadust.

Lisan veel, et päris kindlasti ei resuneeru kui eesmärgiks on lugemine, pigem ikka vastupidine ja nagu Liiv väljendab. Te ei tule kuhugile lugema midagi, lugemine on dimensioon 0/null kui soovite. Samuti ei ole vjadust ei kirjutajate, dialoogijate ega kellegi järele, pidage ka see tahk arves.

Võibolla peaks tõstma kuhugile reeglite teema alla osa siinset teksti, aga kordan taas ülal öeldut, et kui toimub tõstmine või mis iganes, siis las toimub. Ja nii kõige kohta: it is what it is.

Godspeed.

14
Jututuba / Re: külastajate jututuba
« on: 08 Feb 2023 »
Aga OP...kuidas ma sinn Ärkaja peegeldusefoorumisse kirjutada saaksin?

Loffe juba vastas sulle selle ja muu kohta: Unusta enda enesetähsus.
Tegu pole Ärkaja-foroumi peegeldusega, vaid nagu Naut ütles Voorum.com-i peegeldus: See on kunagise "Voorum.com"-i peegeldus number 2. Juba see Jututoa kataloog siin on unikaalne Voorum.com'i looming ja mujal internetist sa seda ei leia.

Nagu aru saan siis foorumisse registreerujaid vaadatakse üle iga ku uesimesel kuupäeval ja nendest enamus tõenäoselt ei saagi esimesest dimensioonist edasi, ehk siis jäävadki vaid avaliku osa lugejaks. Järgmine registreerujate ülevaatus on 1-märts.
Peegeldusi on 12 ja osad on leebema reeglistikuga, otsi üles teised peegeldused ja saad lahendused omale. 6'ndal aastal avaldatakse kõik seni leidmata peegeldused.

15
Vaimne ärkamine / Re: Vaimne ärkamine
« on: 07 Feb 2023 »
No  kui ütled, et olid armunud paljudesse olenditesse siis oli see ikkagi vaid kiindumus. Armumine on reaalne aju „keemia“ muutus. Kestab 1-2 aastat. Mitte segi ajada armastusega. Muideks paljud pole armunud olnudki.
Naut mingiaeg tagasi kirjutas väga õieti, et „Tee“ on poistel ja tüdrukutel „sinna kus kaob ära sugu“ erinev.
Mina oskan seda poisi Teed selgitada.... Mannu ja Naudi poolseid seletusi...vaatlen siis...imestunult...Smile

Suitsupääsukese kutsehüüd oli täpselt nagu armastatud poisi hääl. Olin ühe korra ka ühte poissi 11-aastaselt armunud, seepärast tean võrrelda.  Ma ei oska arvata, kas kiindumus või armumine. Ajukeemia arvan mängus olema küll kõigil neil juhtudel, kuid siiski - üle aasta vist ükski lugu ei kestnud oma "ägedal" kujul. Aga jäljed on tänaseni intensiivsematest "suhetest". Ma inimestega eriti ei suhelnud.
Ja poiste ja tüdrukute teed ma ei lööks lahku. ma olin kuni 17-18 eluaastani enamvähem poiss omast arust. Ja seepärast ka tean, et soovahetusoperatsioonid lastel on suur rumalus, sest bioloogiline sugu hakkab ikkagi endast märku andma. ja oi, ma oleks kuses olnud, kui ma oleks otsustanud meheks saada, jee neid 150seid mehi vaja on, eksju?

Pages: [1] 2