Recent Posts

Pages: 1 ... 8 9 [10]
91
Minu hetk tänases päevas / Re: Minu kokkamised
« Last post by Naut on 09 Feb 2023 »
Pildil olev kokkamine ebaõnnestus.

Peale seda kui jumal lõi maailma leiutati inimkeel ja keel on üdini dualistlik ehk mitte-mittekahene.
Näiteks isikulised asesõnad mina ja tema osutavad kahele objektile. Teised sõnad on suhtelised mingite objektidega, näiteks sõna "ebaõnnestus" eeldab vastand-nähtuse esinemist ehk sõna "õnnestus" ja õnnestumine on suhteline mingi subjekti suhtes ja arvates. Seetõttu on inimkeelt kasutades raske mittekahesust kirjeldada ja selelst rääkida. Mõistlik on kasutada tuntud kuid pisut eksitavid väljendeid, näiteks rääkida valgustumsie sündmusest ning algklassides, et 2 miinus 3 pole võimalik.

Pildil olev kokkamine õnnestus.

https://imgur.com/hHOfMyS
92
Minu hetk tänases päevas / Re: Täna nägin ja klõpsutasin
« Last post by OP on 09 Feb 2023 »
Elektrit ja valgust võrreldakse jumala( mõiste)ga.
Elekter/jumal ei tea, mida juhtmega ühendatud lamp teeb või mida lamp soovib teha.
Oluline võrdlustes on, et võrdlused toovad millegi, mida aistev inimsilm ei näe. Elektrit ja füüsikalist valgust otseselt ei näe, tegu millegi nähtamatuga, ning nagu islam õpetab: jumal on transeldaalne/ülemõistuslik.

Raske on näha kui eesolevad takistused on liiga suured nagu mets, kuid kõige keerukam on kui takistus on vaatleja ise. Loomariigist hetkel ma ei oska luua näidet, aga oeltame et on kausi kujuline loom kelle silmad on kausi põhjas ja seetõttu ta enda keha on takistuseks et näha ja mõista, mis on ookean. Nii ka valgust otseselt ei näe inimene, ega ka õhku ei näe, elektrit ei näe.

Vaimujoogana nägin pikalt vaeva, et lahustada iha soetada uhkemaid ahvikannu taimesid. Tajusin pildil olevat klassikaliseimat taime niigi aga esines kerge iha soetada erilisemate mustritega ahvikanne. Tavaline aastakümneid vältav vananemine on Kundalini kiire intensiivse toimega sarnaselt lahustav, mistõttu vanemad inimesed on sõbralikumad. Iga tänavapuu on unikaalne ja ilus, loodust ei saa eelistada. Milelgipärast just puid mainitakse rohkelt, kuid kõik taimed mõjuvad samamoodi. Kui loodust ei õnnestu kogeda aga on soov, siis droogidega seda teostatakse juhendamisel. Minu endine moslemist õpetaja ütles, et ta ei uskunud, et peale argireaalsuse ka muud eksisteerib, siin saab tuua tuntud laulusõnad, et usk polnud piisavalt tugev, oli vaja miskit mist veenvalt tõestaks.

https://imgur.com/VrVrXhq
93
Muusika / Re: Muusika, muusika ja mitte ainult.
« Last post by OP on 09 Feb 2023 »
Nn sensitiivsust peetakse Kundalini algstaadiumi sümptomiks, aga ka emotsionaalseks labiilsuseks, jpm. Paljud on droogide abil kogenud nn sensitiivsust, tunnetanud-resoneerunud nähtustega, mis argipäevaselt poel võimalik. Paljudel on eneseteadmata tantrsitlikud energiate liitmise seksikogemused, mõned näevad aurasid ja on muid sensitiivsuseid, ja muidugi palgalisi sensitiive.

See rootslane omab väga osavat helitehnikut oma 2-liimelises tiimis, mis tekitab teile taju, et tegu millegi vägevaga. Otseselt vale see polegi, kuna ongi meisterlik tehnikutöö, kuid kui me räägime spirituaalsemast energiate tajumisest, siis tuleks eristada tehnikutööd jms müra. Eesti tuntud õpetaja lahterdab eristamsie võime teadvuse omaduseks, sparadoksaalselt ta ise suitsumees-persoonina on olnud minu jaoks kõige keerukam pähkel adumiseks, et mis laadi energiaga tegu ja peamsielt kas üldse on energeetiline nihe toimunud või mitte. Tuntuim veinimaiustav valgustunu on kahtlemata valgustunu, ning eesti valdkonna avaliku elu tegelaste puhul on lihtne kõigi puhul vead välja tuua vaimujooga-praktika eesmärgil, aga suitsusõltlase puhul on raske olnud nii mõistuse kui spirituaalsetel meetoditel aimu saada. Seega, head ülesande lahendamist neile, kel rohkem vilumust. Tagasitulles videomeistri-teema juurde, siis oluline on mitte pimestuda tehnoloogiast ega muudest pakenditest. Pimestaja peale tehnika-pakendi on loomulikult välimus ja muud nupud, milelle artistid teadlikult või pool-teadlikult vajutavad. Sedalaadi eristamis-märkamis protsess tekib spontaalselt ise, kuid vaimu-treeningute alustamisel muidugi tuleb teadlikult tekitada.

Räägitakse, et veel/vesil on mälu, ja huvitavad on energiate nn mälu ja aspektid. Näiteks seksuaal-energiate põimumisel on hiljem kandunud üle mõtteid/emotsioone, mis pärinevad eelmistelt partneritelt. Nii võib A ja B vahekorra järel B omada/tajuda aspekte, mida A sai C energia käest hiljuti. Kui energiate tunentamine pole veel avanenud, siis selgitab keerukat energiate ülekannet igapäevanähtused nagu massipsühhoos, kus teatud käitumised ja arvamused on saadud mingite energiate poolt, energeetilistel põhjendustel. Videos olev laulja on ilmselt saanud kommentaare, et sarnaneb tuntud eksorsismi filmi näitlejaga, või ise tunentanud sarnasust, see asjaolu on mõjutanud teda. Tema sõnavara osades videodes on selgelt mõjusaanud vaimukirjanduse lugemisest, eks seda märkab hõlpsamalt keel+spirituaalsus aspektidega inimesed, kuid samuti iga vähegi sensitiivne.

Tema kanali videodes on ta kehakeel-rieitus ja vaimsus tabavalt vlaitud, ning videode lõpus kostuv kommertslik toetagemind-sõnum esitub positiivsel viisil, ei ole aduda miskit negatiivset vms selles. Tema teekonnaks on muusika.

Kui sensitiivsus on kõrge, siis mõni muusika paneb inimesi nutma ja seejurues ei esine ühtegi mälestust nutuemotsiooni ajal, vaid heli tundub lihsalt niivõrd ilus. Ultimaatse sõnumi esitajad ei soovita lüürikat sõnumit üldse jälgida ega muud mõistusetööd, vaid heli nautida. Nii on näiteks eesti muusikas tuntud bändil Dagö'l eemaletõukav lüürikatekst kuid heli osa on meisterlik, J.Cash laulab, et mõrvab uudishimu põhjusel kuid heli on taas kena, jne. Kui juhtumisi võõrkeelt ei mõista, siis ongi muusika võtmine helina nagu ultimaatselt soovituslik. Pimesi kõrgtaseme soovitusi jälgides ei pruugi miskit toimida, nagu ka tuim joogaharjutuse tegemine ei toimi, ja metsas ahvide kasvatusel inimkeelt mitteõppinud isikud ei valgustu kuangi, samuti mitte miljardid kirjaoskamatud, nii on üldine arvamus, et miskit mõttetööd tuleb siiski teha, ja sh näiteks vahel ka mõtiskleda lüürikateksti osas.
Võib proovida ettekujutada, et mis moodi te maailma kirjeldaks, kui kuulmisvõime kaoks, ning mismoodi siis kui kõik muud aistinguvõimed eemaldada sh isegi keha aistmine eemaldada mida droogid/soolavannid võimaldavad. Vaimujooga harjutusena. Lihtsalt helina on selel laulja hääl väga kena, unikaalne, loomulik, naiselik. Kui soovida kasutada spirituaalset kõnet, siis äelda, et tegu positiivse energiaga.

Mis on kõige populaarsem sõna mittekaheuse valdkonnas? Loomulikult laulupealkirjas esinev sõna: nothing.
Mittekahesuse loengute külastajatest osad resoneeruvad (sõnumile), seda mainib rohkelt valdkonna tuntuim vanim kõneleja. Teadatuntud on ka gurude külastamine, ning ka nn shaktipat-kogemused, neis piisab guru energia lähistel viibimine. Aga enim esinev näib olema lihtsalt igapäevaselt enese-kaevet tehes või üldse autentse identiteedi rollis argipäevaselt suvalist lauluteksti kuulates adumine. Näiteks selles laulutekstis nagu ka rohketes teistes mainitakse sedasama tõde, mida gurudelt/õpetustest saab, tekib seesama resonants mida shaktipati puhulgi. Niiet kui näiteks selle muusika kuulamsie järel miskit "plahvatab", siis kasutatakse valdkonnas väga populaarset terminit et "resoneerusite".

https://www.youtube.com/watch?v=2nw62B-sA1g
94
Huumor / Re: Meemid
« Last post by loffe on 09 Feb 2023 »
95
Minu hetk tänases päevas / Re: Täna nägin ja klõpsutasin
« Last post by OP on 08 Feb 2023 »
Loodust vaadates peatuvad mõtted. Kes vaatab loodust, kas sina, mina, või (kogu)loodus (vaatletamises)?

https://imgur.com/XoC7Pcm
96
Jututuba / Re: külastajate jututuba
« Last post by Mannu on 08 Feb 2023 »
Aga OP...kuidas ma sinn Ärkaja peegeldusefoorumisse kirjutada saaksin?

Loffe juba vastas sulle selle ja muu kohta: Unusta enda enesetähsus.
Tegu pole Ärkaja-foroumi peegeldusega, vaid nagu Naut ütles Voorum.com-i peegeldus: See on kunagise "Voorum.com"-i peegeldus number 2. Juba see Jututoa kataloog siin on unikaalne Voorum.com'i looming ja mujal internetist sa seda ei leia.

Nagu aru saan siis foorumisse registreerujaid vaadatakse üle iga ku uesimesel kuupäeval ja nendest enamus tõenäoselt ei saagi esimesest dimensioonist edasi, ehk siis jäävadki vaid avaliku osa lugejaks. Järgmine registreerujate ülevaatus on 1-märts.
Peegeldusi on 12 ja osad on leebema reeglistikuga, otsi üles teised peegeldused ja saad lahendused omale. 6'ndal aastal avaldatakse kõik seni leidmata peegeldused.
97
Jututuba / Re: külastajate jututuba
« Last post by Q11 on 08 Feb 2023 »
Aga OP...kuidas ma sinn Ärkaja peegeldusefoorumisse kirjutada saaksin?
98
Muusika / Re: Muusika, muusika ja mitte ainult.
« Last post by OP on 08 Feb 2023 »
Lüürika kohta mõned kirjeldused:
Quote
...symbolizes the death of your old, sinful nature an the entry to your new walk with God....
Islami võtmes esitatud mittekahesus on kahtlemata kaunis, kristluse puhul kirjeldamatu. Nagu puudub kaks identset osakest/isikut, nii on ka võimatu luua võrdseid tiime/võrdsust ja kaasneb alati nn ebaõiglus, sestap ka väljendid "sinful", "sin", kuniks 1-0-reaalsuseni ehk jumalani.
Veekogud ja sh jõgi on populaarne sümbol juba animismi võtmes mittekahesusest kõnelejate poolt, näiteks indiaanlastest ja aafriklastest kõnelejad mainivad seda. Spirituaalse teekonna võtmega avardub jõgi eriliselt, kuid ta poel kuidagi võrreldav muu loodusega parem-vähem võtmes vaid unikaasle kordumatu energiana.
Lüürikas mainitud jalutamise meditatsioon jõeni on Youtube's tuntud munga esimesi õpetusi. Sikhismi tuntuim guru Nanak armastas jõe ääres olla, kuid ükskord kadus seal ära kolmeks päevaks- siit ka hoiatus, olge ettevaatlikud jõe ääres jalutmaisega, muidu "lõpetate" nagu guru.

https://www.youtube.com/watch?v=PvSMiHFAjzo
99
Jututuba / Re: külastajate jututuba
« Last post by Naut on 08 Feb 2023 »
aa...sa oled teinud mingi Ärkaja foorumi peegelduse jh?...Päris vinge.

See on kunagise "Voorum.com"-i peegeldus number 2, kuid iga peegeldus on mõningaste unikaalsete erisustega. Piasjad on samad, nagu näiteks Jututoa-nimelien teema on üksühele kopipasteering Voorum-ist. Igal peegeldusel on oma eripära, siin on eripäraks kolmedimensionaalsus, millest saab aimu tulevikus. Praegu loed sa esimest dimensiooni, ning kolmandasse sa vaevalt et eales päsäed.
100
Jututuba / Re: külastajate jututuba
« Last post by Q11 on 08 Feb 2023 »
aa...sa oled teinud mingi Ärkaja foorumi peegelduse jh?...Päris vinge.
Pages: 1 ... 8 9 [10]