Author Topic: Tere!  (Read 159 times)

0 Members and 0 Guests are viewing this topic.

Q11

 • Global Moderator
 • *****
 • Posts: 47
Tere!
« on: 10 Jan 2023 »
Tere!

Üksik

 • Global Moderator
 • *****
 • Posts: 27
Re: Tere!
« Reply #1 on: 14 Feb 2023 »
Kes teab, mis on selle teretuse-foorumiteema eesmärgiks. Need küsisõnad Kes, kuidas jt dualistliku inimkeele osad on spiraal-mudeli osas vastuoluliselt/paradoksaalselt pendeldavad tõe-väära osas. Näiteks, tavaline argiline kogeb enamasti tema töökohal vea esinedes juhendajalt küsimus: kes tegi, kes ütles, kes-kes. Kontori-sisalikud küsivad spontaanselt "Kuidas reprodutseerida seda olukorda?" ja nende jaoks on dualistlik küsisõna Kes olematu, mitte spontaanne nagu laotöölise näite puhul. Paradoksaalselt ehk seletamatult elu on säärane, et iga vaimne õpetaja kellele igakuiselt maksate internetist nagu mina esitab teile selle küsimuse Kes taas, nagu ka budism. Niiet mõtiskleda võib siin tõe tasanadite/maatriksi osas piisavalt, spiraalne mudel, või kui olete loovad siis joonsitage muu joonis-mudel. Kes teab, mis on selle teretuse-foorumiteema eesmärgiks. Küsisõna Kes on läbinisti illusoorne radikaalse vaatenurga kohalt, ka klassikalise-maheda koolkonna osas alustatakse esmalt küsimusega, et kes on see kes ja lähenetakse välistamise/eitamise metoodikaga: nii meditatsioonidi astemetes järk järgult välistatakse rohkem elemente, ja ka tehakse nn bulldog-meetodit autentse identiteedi rollis jälgijana, see koeratiitel on minuloominguline aga te looge paremaid pealkirju kui soovite.

Kes teab, mis on selle teretuse-foorumiteema eesmärgiks, ühes portaalis kasutan seda kui helisõnumi teretuseks, kus teie unikaalne hääl ütleb tere teistele kinnise kommuuni liikmetele ja hiljem sama bännitud hääl enam teretusel faasil kommuuniga liituda ei saa. Seega, on mitmeid eesmörke sedalaadi teretuste teemadel.

Te võite minumoodi teretuste ja muudes teemades spontaanselt öelda nagu mina nppd ja praegu ,et päikesevalgus on täna niivõrd kaunis. Ma vaatlen valgust ja minu pea-lael kõik nö kihiseb, see on füüsiline enneolematu tunne. Vaadake kui kaunis on see valgus.

Selline võiks olla teie teretus siin foorumis, kuid teistes foorumites piisab kui teete lihtsalt konto või häälteretuse nagu üjes privaatsemas portaalis.

Naut

 • Global Moderator
 • *****
 • Posts: 84
Re: Tere!
« Reply #2 on: 10 Jun 2023 »
"Tao, millest saab kõneleda, pole (tõeline) Tao".

--

Nimetan selle teemandi Jo'ks, hääldame kui Dshõu.
Tema puhul on küllalt tüüpiline teekond. Erisus teistest on invaliidistunud käsi, kuid Tolle nina on sama asi, ja lesbilisus. See teeb temast pisut unikaalsema teemandi. Ta on rohem kaldu radikaalide poole, neo poole, aga mitte nii totaalselt. Kui 1 on puhas radikaalse koolkonna õpetaja, ja 10 eriti mahe, siis ta on nagu kolm. Kuid muus osas tüüpiline teekond, depressivsus, alkoholism jms, siis budism jne.
Tema näidete fond on tavaline, ikka vesi, riigipiirid, jne. Alltoodud kasutajate ligipääsuga osas toon tema mõned unikaalsused välja tema metoodikast, või kuidas seda nimetada.

Jo fraseerib, et lapsena ta resoneerus Jeesusele, ja kui füüsikust isa ütles, et kõik on 1 sidus energia, siis ta adus seda tõde selgelt. Juba lapsepõlves on sageli valgustunutel nähtavaid tunnuseid, buda mungad valivad selliseid lapsi kuna usuvad reinkarnatsiooni ja usuvad suuremasse potensiaali nende puhul.
Lapsevanematele võiks siis soovitada, et olge nagu füüsikust isa.

Tema eripära või rõhuasetus on toodud kasutajatele nähtavas foorumi osas. Külastajatele ütleks, et rõhuasetused jms on selline suhteline asi, et kui teile resoneerub teatud rõhuasetus hästi, siis hea. Näitena võib võtta juurvilja kasvatuse, või pitsa valmistamise, et millist aspekti/meetodit nendes teie rõhutaks? Et pole nagu väga ühene vastus eksole. Nii ka tema rõhuasetus on lihtsalt üks võimalik ja pisut omamoodi. Et midagi väga revolutsioonilst ju olla ei saagi. Ta ise annab ka mõista, et kõik loksub ise paika, et pole mingit erilist või paremat teed, aga ta ise muidugi pakub nii raamatutes kui mujal meetodeid. Üks pisut haruldasem meditatsiionindus sealhulgas. Kui resoneerub, siis lingid materjalid on all huvilistele, ja väike detailsem ülevaade tema metoodikast. Omalt poolt lisan, et tema kõrval ülejäänud 60 võivad teile paremini resoneeruda. Eks see reso oleneb faasist jne. Kui te olete võhiku faasis, siis arvan, et Jo teile ei mõjuks. Mõni vääriskivi on kollane, mõni teist värvi ja kuju, mõni imponeerib just teile millegipärast paremini.

Külalistele soovitus tema rohkeid lihtsas inglise keeles materjale sirvida ja võrrelda teiste teemantitega ning rääkida nagu alati.

Mulle meenus tema puhul, et räägitakse, et alkohol muudab osad vägivaldseks ehk alateadlikuks, st et nn alateadvus aktiveerub. Ja võime alkoholi teemaga alustada Rääkimist/Satsangi, või kui teil resoneerus esmalt miski muu, siis olgu teistsugune algus. Head rääkimise algust.

Kui märkate end järeldamas, et Ju siis valgustumise eeldus on traumatilisus, siis sel momendil meenutage, et siin lauses tituleeriti see intellektuaalsus nn Meele tööks. Tema teeb seletusi objektide vahel, loob korda- jälgige järeldamisi. Sedalaadi järeldus traumaatikast, ning ka üldistus, et enamik teevad budismi, on üldiselt tõene, sest nii näib. Radikaalsed valgustunud, eesotsas Toniga on igasuguste õpetuste ja budismi vastu, ning igasuguste traumaatika järelduste vastu. Buda polnud radikaal ja tema ütles, et leidub kindel lahendus kannatuste lõppemisele, selleks on tema õpetus. Kui konseptsioonid-sildid hüljata, siis pole mingit budismi nimelist asja olemas, ja traumaatika on duaalne suhteline konseptsioon. Ultimaatselt öeldakse Neki neki, ning Buda otsustas vahel vastamast kuna ultimaatselt pole miski tõene. Näiteks Buda ütleks, et pole tõsi, et 2+2 on 4 ning samuti pole tõsi et 2+2 pole 4. Sedalaadi kuni 4 välistusloogika lauset tuuakse enamasti ja pärineb see legendaarsest Nekindusest. Eks transcendental/meeleülene nagu Jumal ongi.

Võiks soovitada, et öelge Tere valdkonnale. Nähtavasti kõik on seda teinud mingis faasis, miks mitte uskuda, või kui uskuda ei meeldi, siis ega teretus ju ei pankrotista ega haava või mis. Öelge tere. Näiteks see postitus siin kokku on teretus. Miks mitte teretada? Kui te koostate nüüd argumentatsiooni selle küsimuse vastuseks, siis mina tituleerin selle Teretuseks ja võibolla lausa Rääkimiseks. Niiet olen teid raskesse olukorda pannud, kui teete miskit või ei tee, ikka olete plindris, nagu näete.

Nüüd peaks piisavalt soojendust olema huvi omajate jaoks. Head alustamist.

...

Mannu

 • Newbie
 • *
 • Posts: 22
Re: Tere!
« Reply #3 on: 24 Mar 2024 »
Inglise lingvistika islami terminoloogiast: Haram: Harm.
Lisaks füüika resonantsi-terminile paistab depolariseerimsie mõiste jõudu koguma.
Esoteerilise mõtisklused, kuidas valgustunu ekortsi-mõju omab.
Jms.
Külalistele jagaks ühe hiljutise Enese-meistri mõtisklust: on aiunlt maagi või valgustumise tee, mõlemad välistavad teneteist. Tema videot jagasime alles hiljuti ja tituleerisime ta Habemikuks kui õigesti mäletan. Tema seletus maagiast on üks mittekahesuse lähedaseim, näiteks, et kui on selge, et on vaid 1 reaalsus sisi saabki teha kvantfüüsikat, leviteerimist, teiste mõtete lugemist jms, kuna kõik ollaksegi ise, nö 1 meel liigub ühes olemis. Aga maagia temaatikat vaimsuse valdkonnas ei kajastata. Igatahes on neil sarnased juured, joogameistrid kes ei valgustunud suutsid teha maagiat ülaltoodud seletuse kaudu. Võib öelda, et maag on ebaõnnestunud munk. Või mis te arvate.

Head rääkimist.

...