Author Topic: Covid ja teised viirused  (Read 114 times)

0 Members and 0 Guests are viewing this topic.

Naut

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 80
Covid ja teised viirused
« on: 10 Jan 2023 »
    
Covid ja teised viirused

Naut

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 80
Re: Covid ja teised viirused
« Reply #1 on: 09 Mar 2023 »
Vaimsuse valdkonnas nimetab tuntud isik ego nagu ka näiteks köha haiguseks. Kui illusioone-luulusid tituleeritakse haiguseks, siis pole Ego=Haigus võrdus vale. Psühhiaatria defineerib Egot omamoodi ja osad valgustunud muud moodi, näiteks öeldakse üldistavalt, et mittevalgustunu puhul on kõik ego ehk ego-isik. Budismile ei meeldi lihtsustused ja see eelistab emotsioone liigitada mitmeks tüübiks ja muid inimese osi.

Termineid on ka poliitika valdkonnas. Näiteks kindlasti enamus ei märkanudki, kuidas termin Deep State eesti keele sõnavarasse tõlgiti ja  nüüd ei tule mōttessegi, et äkki see termin Sügav-riik pole õnnestunud tõlge ja äkki oli varem olemas sobivam termin ega muud- ei tulda sellise küsimuse peale  , lihtsalt omandatakse ajupesulikult uus sōna. Prohvetid on nn allikaga ühenduses olles lausa püharaamatu teksti kanaldanud, mida täna sajad miljonid suudavad mälust reprodutseerida juhul kui peaks uus jääaeg kustutama suurema osa tänastest teadmistest. Ka ülal mainitud haiguse definition pole allikaga ühendunud tuntud isiku puhul unikaalne looming, vaid seda indeed leiab budistlikest materjalidest, mis omakorda tulevad taas algallikast. Niiet loomingu nagu ka enesearenduse ja vaba tahte mõisted ultimaatsel tasemel taanduvad kōik ühte allikasse. Kōikidel on vähemalt aeg ajalt ühendus allikaga. Praktiline näide on, et kui räägitakse, et süda ütleb üht ja mōistus teist, siis on tegu allikaga puudutamisega. Kunstnikud on allikalähedased, ideerohkus, loomingulisus, out-of-box lahendused. Kui te isegi ei tule Süvariigi termini küsimuse peale, siis päris kindlasti poliitika realest huvi teil pole ja annet ehk jumalähedust selles valdkonnas pole. Eelmisi siinse postituse lauseid lugenuna ja praegust lauset lugedes te tajute ühtteist kui ütlen, et terve elle postituse üle teie silmad näevad tähestiku tähti hetkel, nagu A, B, C jt, mitte sõnu ja lauseid ja mõtteid vaid tähti, ja kui te nüüd seda taipasite siis selles taipamise hetkel olide ühenduses allikaga ehk jumalaga. Filoloogi jaoks jumal=tähestik, füüsikule elekter. Selles postituse essenss on tähestiku tähed. Palun vaadake selel postituse sees olevaid tuhandeid tähti ja sümboleid eraldi, ja siis luygege uuesti üle eelmisi paari lauset essensi osas.

Kui te ei tajute jumalat, siis olete haige tuntud allikast tulnud definitsiooni järgi.

Haigus on muudes keeltes sõna "dis-ease" ehk "mitte-kerge" ehk "raskendus". Ja eks egoism raskendabki elu ja teeb kannatusi. Tegin eile pilte palmidest ja lõviskulptuuridest, millel on lumemütsid peas, tavalsielt troopilised taimed ja loomad lund peas ei oma, seega sellised harvaesinevad elemendid koos: Tuli+Jää. Siit ka võib pakkuda, et Haigus on miski harvaesinev kooslus, nö ebatavaline nähtus. Aga ka Raskendus/Koorem nagu pildil lumemüts raskendab oma lumemassiga, nieit pildil olevatel põõsastel on lumeviirus/talvehaigus. Seevastu taevas sel pildil on vormitu, siin siis mõtlen filosoofia legendaarset terminit Vorm. Taevas on nagu tainas enne piparkoogi vormiga vormimist piiritlemata teadvus, ruumitu, geograafilise alguse ja lõputa, vormitu, nagu jumal.

https://imgur.com/oYcJ5H8

Naut

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 80
Re: Covid ja teised viirused
« Reply #2 on: 12 Jan 2024 »
Jätkan kolmetasemelist ligipääsu mudelit ja allolev materjal on kolmandal ehk sügavaimal tasemel, millele tasemenõude läbinud huvi omajatest ainult osad ligi pääsevad.

Külalistele kirjeldaks niipalju, et peale valgustumise/mittekahesuse on rohkemat. Eks see kõlab muidugi vastuoluliselt, kõlab nagu naasmine duaalsusesse. Seetõttu tituleeringi alloleva teemanti nö edasijõudnute kataloogi. Nn teemandikvaliteedist on mõned teised vahel samuti kajastanud, näiteks mainitakse jinjangilikku integratsiooni ideed. Aga valdav enamus valgustunuid siiski ei toeta ega näe rohkemat kui See mis on. Antud pärl on sedavärvi, et on prohvetilik. Väga haruldane, isegi tema valgustumiseelne valgustunud õpetaja hiljuti ütles, et tal on messaia kompleks jne. Kui tuntud kruvikujundit kasutada, siis ta on keerdunud dialismiserva aga samas keeruvõrra kõrgemale kui mittekahesus. Väga keerukas juhtum. Lihtsalt vaatajal jääb suu lahti ja peatunud mõttevoo vahele ei lipsa ka ühtki intuitsiooni sädet sisse. Mitte ainult meil, vaid ka valgustunud ei oska reageerida, niivõrd haruldane teemant.
Sedalaadi siis annaks külalistele aimu.

Temaatika videos on prohvetitest, seksist ja tema laitmisest teiste valgustunute kohta, jms temapärane.

Head vaatamist-rääkimist.


...