Author Topic: Tartaria - otsides tõde  (Read 57 times)

0 Members and 0 Guests are viewing this topic.

Naut

 • Global Moderator
 • *****
 • Posts: 74
Tartaria - otsides tõde
« on: 10 Jan 2023 »
Tartaria - otsides tõde

loffe

 • Administrator
 • *****
 • Posts: 53
Re: Tartaria - otsides tõde
« Reply #1 on: 08 Apr 2023 »
Artikkel priviligeeritud valdkonna huvilistele.
Valgustunu, ärganu, egoist, või spetsialist- ükski neist ei tea. Valdkondade spetsialistid teavad enamasti osalist pilti. Näiteks, kas te omaye aimu, kuidas Tolle rahavood liiguvad? Aim võib tekkida, aga ega täpselt ei tea. Ma ise ka þäit pilti ilmselt ei oma, kuid kajastan, mis minuni ise enesest jõuab. Kokkuvõttes päris huvitav lugu tuli raha asjadest. Ma ei kajasta spirituaalse ja arkamise valdkonna rahavooge, näiteks Villido omi mitte, vaid valgustunute omi. See info kogunes iseenesest aja jooksul minu juurde, minul on ükskõik teiste rahaasjadest, kuid isegi mulle endale oli huvitavaid üllatusi kirja panekul.

Külalustele soovitan uurida neile huvitava eluvaldkonna sektori raha poolt. Nii saate selgema elutunnetuse, ja illusoorsus kahaneb. Soovitaks uurida näiteks ka spirituaalsuse sektori raha asjadest, või kui huvi poliitika osas, siis selle rahapoolest. Loomulikult on oluline filosoofiline pool igal elualal, näiteks spordis, kuid ka rahaline jm tahud peaksid huvi pakkuma ja tõelähedamaks tooma. Kõigil on võimalik elus nende elualade essenssi tunda, näiteks muusika põhiolemust tabada, ja ka kogu reaalsuse olemust on võimalik kasvõi hetkelise pilguheidu vältel tabada. Põhimärksõnad oragese mõttenoodi puhul on Ignorantsus, ja illusoorsus. Esimene pole tujukad vältimine vaid valdkonna alane mõiste, teine on pimedus ja eriti asjade osas mis on liiga lähedal et märgata. Nii ka tagasitulles eespoolsele soovitusele, et ärge olge võhikud-ignorandid oma huvivaldkonnas, ka mitte rahaasjus, vähendage illusioone, see strateegia on ka psühhiaatrias tuntud meetod. Aga veel ettepoole tulles, ega päris kõike ei märka ja seetõttu tasub uurida ja arutleda: rääkimine- kuld.

See artikjel ja postitus ei liigitu vaimsuse alla, olgugi, et tegeleb vaimsuse õpetajatega ja nende objektidega.

...

https://i.imgur.com/s92ZRDi.jpg

Q11

 • Global Moderator
 • *****
 • Posts: 43
Re: Tartaria - otsides tõde
« Reply #2 on: 03 Sep 2023 »
Väidetavalt mõned indiaani keeled polnud niivõrd nimisõna-põhised vaid tegusõna-tsentreeritud.
Foorumiteema pealkirjas olev valdkonna-alaline sõna Otsimine. Olenevalt aspektiperspektsioonist, võib rääkida otsimise-energiast, ja muudest asjadest. Vahel elus tundub, et üks räägib aia-august.

Allolev video mainib hingamis-tehnikaid jms tõendavat otsingust.

Miks te seda videot ja õpetajat eales ei vaata, on seetõttu et teie ärevus loodab, et te leiate paradiisi mujalt kui selelst videost, te jätkate otismsit, ja tundub et vaevalt hetkeline egoillusoorne valu teid paradiisile lähemale tooks.

Külastajatega jagaks seekord allolevast materjalist ebe/kübe: mis on ülene traditsioonilistest tunnustest nagu omadused, atribuudid, jms? Näiteks, mis on rohkem kui õuna värvusm maitse jne? Head arutlust.

..

Naut

 • Global Moderator
 • *****
 • Posts: 74
Re: Tartaria - otsides tõde
« Reply #3 on: 17 Sep 2023 »
Kõmu uudised Villido kohta, mida siin pool aastat varem kajastasime huvi omajate rubriigis.

Olen mitmel korral maininud suitsusõltuvust ja ra ahnust. Samuti teiste iidolite kohta ja soovitanud harjutusi, et tooge suurimate iidolite ja meistrite vead välja. Muidu raske uskuda, et te huvi omate ja pädevust. Näiteks kui the Buda, Villido ja eesti parlamendi vigu näidata ei suuda, siis teil on illusioon, et te midagi teate ja mingit huvi omate. Nii see lühidalt on, ja miks mitte sellise harjutuse ja tõdemuse järel selle reaalsusega leppida?

Villido ja valgustunute erinevus on kiirelt eristatav. Sõltlane ja mittesõltlased. Kindla mittekahesuse sõnumi edastamine, ja mingi õpetuse edastamine. Valgustunu jutt räägib otse ja selgelt sõnumist, mida kõik valgustunud räägivad. See sõnum on konkreetne ja Villido seda sõnumit ei edasta. Valgustunute ja Villido videod on täiest erinevad. Peamine erinevus on, et valgustunud rõhutavad kogu aeg, et kõik on illusioon, aga Villido seda ei tee. Erisus valgustunu ja mittevalgustunu vahel on ilmne. Võib rohkelt näitevideosid tuua.
Kundalini kogemus võib tal olla, kuid kahtlen kas ärkamist on olnud. Võib olla oli ajutiselt kuid kukkus tagasi suitsusõltuvusse ja valgustumise faasi ei jõudnudki.

Sel pole tähtsust, kel miski on, lihtsalt oluliseks pean et suudate märgata, ja omada julgust iidolite peal märgata. Kõik on võrdsed jumala lapsed ja aukartused jms pimedus tuleks eemalda. Pimeuskumused jms on takistus.

Lahendusteraapia algab kui alustate pakutud harjutustega. Ja siis rääkige kuidas kulgeb ja muust. Teil pole mingeid uudiseid vaja, kui teate juba eos ette nagu mina Villido osas kevadel.

Rääkimine- teemant.

Head artikli kuulamist. Ja taas, leidke intervjuust vead jne. Tehke harjutusi, rääkige, olge.
Ma ei kajasta spirituaalse ja arkamise valdkonna rahavooge, näiteks Villido omi mitte, vaid valgustunute omi.

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/120232201/usundiloolane-ringo-ringvee-lilleoru-on-fenomen-mul-tekkis-kusimus-millega-see-koik-lopeb