Author Topic: Foorumi uudised  (Read 112 times)

0 Members and 0 Guests are viewing this topic.

Mannu

 • Newbie
 • *
 • Posts: 18
Foorumi uudised
« on: 09 Feb 2023 »
Siin teemas on kokkuvõte nädala/kuu jooksul toimunud foorumiaktiivsusest, mida mitteloginud/külastajad ei näe.

Kui te pole kasutajana sisseloginud, sisi kuvatakse allolevatele linkidele vajutades järgmine teade:

Quote
The topic or board you are looking for appears to be either missing or off limits to you.

Kui teil on õnenstunud kuu esimesel kuupäeval läbida intervjuu, et saada õigus lugeda kasutajate kataloogi, aga uudis asub omakorda veel sügavamal nn priviligeeritud kasutajate kataloogis, siis saate sama teate.

Vahel tõstetakse külastajatele osaliselt 20% nähtav osa priviligeeritud kasutajate kataloogist, et saada aimu, mis teemadel jutt käib, aga osad teemad on täiesti 100%-liselt peidus nii kasutajate kui priviligeeritud kasutajate poolt. Näiteks kui tegu on nn Regressi-kursusega, siis sinna ligipääsuks on vaja erikokkulepet. Nieit kokkuvõtvalt kolmetasemeline nähtavus, kus külastajad näevad siis vähem ja vähemsisulisi teemasid, kuid vahel saavad väikest osalist pilguheitu kinnistesse teemadesse. Tasemeid määrab igakuine uute kasutajate intervjuu, ning seejärel jooksvalt. Teistes peegeldus-foorumites kasutatakse hoopis teistsugusemaid lähenemisi, siin peegelduses nr 2 aga kirjeldatud 3-tasemelist süsteemi. Võib ka nimetada 3-4 tasemelist, kuna osad 3'nda taseme teemad on peidus kõigi eest ja vajavad väga veenvat eriluba.
Sedalaadi süsteem on argielus tuntud, näiteks ülikool-keskkool-põhikool, või näiteks huviringid, näiteks riigisaladuste astmed, jne.

Kui teil tekib stress, et sügavama tasemele ei lasta, siis olete stressi näol tõestanud, et te poelgi valmis sügavama astme dimensiooniks. Tehke vaimujoogasid kui on kahtlased ihad-stressid. Kui teile miskit ei meeldi, siis minge teistesse/leebematesse peegeldus-foorumitesse, või muudesse foorumitesse, või tehke ise foorumeid. Ma olen taseme-intervjuusid rohkelt läbi viinud ja oman mitmeid aktiivseid foorumeid, ma ei mäleta millal debatte/argumentatsioone kaotasin, seetõttu kokkuvõtvalt soovitan lihtsalt tuntud populaarset soovitust otsetõlkena: "on, mis on". Eesti keeles võibolla passib paremini: võtke või jätke. minupoolne lühisoovitus on, et kui resoneerub, siis tegutsege, kui mitte, siis mitte.
Kui te soovite ultimaatsel tasemel fraseeringut, siis Mittekeegi ei otsusta Mittemidagi, seetõttu kui juhtub, et satute kolmandasse dimensiooni või mitte, siis nii on ja las ollab.
Ma kirjeldan intervjuusid kui mahti saan, aga näiteks peate olema valmis küsimuseks: Tooge buda, jeesuse ja enda ühised vead välja. Selline juhunäite teema ehk annab aimu. Ma ei plaani teemasid, võib juhtuda, et saate ka küsimuse "Mida sa oeld tulnud andma?" või miks 2+2 on 5, või "mida hommikul tegid". Sünnib sellien itnervjuu nagu sünnib, pole midagi ettevalmsitada ega karta. Ma pole aastate jooksul kedagi ka bänninud ega Inimõiguslikke privileege rikkunud, käitun budistlikku/sprituaalse eetika tasemel enamasti, niiet traumaohtu pole. Kui teid tõstetakse privileegi dimensioonist nr 2 üle dimensiooni 1, siis mis siis ikka, mingiks emotsionaalsuseks pole alust eha vajadust.

Lisan veel, et päris kindlasti ei resuneeru kui eesmärgiks on lugemine, pigem ikka vastupidine ja nagu Liiv väljendab. Te ei tule kuhugile lugema midagi, lugemine on dimensioon 0/null kui soovite. Samuti ei ole vjadust ei kirjutajate, dialoogijate ega kellegi järele, pidage ka see tahk arves.

Võibolla peaks tõstma kuhugile reeglite teema alla osa siinset teksti, aga kordan taas ülal öeldut, et kui toimub tõstmine või mis iganes, siis las toimub. Ja nii kõige kohta: it is what it is.

Godspeed.

Mannu

 • Newbie
 • *
 • Posts: 18
Re: Foorumi uudised
« Reply #1 on: 09 Feb 2023 »

loffe

 • Administrator
 • *****
 • Posts: 59
Re: Foorumi uudised
« Reply #2 on: 22 Feb 2023 »
Registreeritud kasutajatele Wikipeedia:

https://arkaja.createaforum.com/wikipedia/

See selgitab mõisted lahti.
Eesti vaimsuse valdkonnas pole mittekahesust seni kajastatud, seetõttu poel ka mõisted selged. Näiteks mõiste Mittekahesus sündis siin foroumis veebruaris 2023 ja seda hakaksid koheselt kasutama 2 inimest Peegelfoorumist Nr 1 (aka Ärkaja.com-is). Varasemalt valdkonnas seda mõistet ei kasutatud kusagil kuna puudus vaimsuse kajastus.

Seda wikipeediat näevad vaid asjast huvitatud ehk registreeritud kasutajad, kuid võimalik, et kunagi mõneks hetkeks näitame seda ka külalistele.

loffe

 • Administrator
 • *****
 • Posts: 59
Re: Foorumi uudised
« Reply #3 on: 22 Feb 2023 »
Registreeritud kasutajatele Kundalini teekona/kogemuse temaatika.
See teema on väga mahukas, ja lisaks väga personaalne, seetõttu kahtlematta hoida peidus külaliste eest.
See temaatika omab huvitavaid aspekte, kuna seondub rohkete muude vaimsuste teemadega, näiteks eelnevate elude praktika/karma aspekt määrab palju ning muud.
Kui spordis ja mõnes muus valdkonnas soovitakse seadistada ülikõrgeid eesmärke ja ideaale, siis vaimsuse valdkonnas praktiline soovitus on saada spirituaalseid kogemusi, mitte jälgida radikaalse mittekahesuse soovitust. Ja sedalaadi praktiline soovitus või võib ka tituleerida minu üldsoovituseks, soovitab justnimelt Kundalini spirituaalset kogemust. Kuid on ka muidugi muudsorti kogemusi, näiteks nn kehast-väljumise kogemused, minevikku vaatamise/regressi kogemused, ja muidugi lausa ka nn esoteerimised kogemused nagu ennustamised jms. Et Kunda-teema on spirituaalsuse skaalal/valdkonnas selline kõrgeim/vöimasaim ja miks mitte omada dualistlikku eesmörki seda teekonda käia. Seda saab võrrelda kangeimate droogidega kui see illustreerib.
Ta seondub Vaimsuse valdkonnaga kuna ta tekitab energeetilise nihke jumalale lähemale.
Kogu seonduvat temaatikat saab kajastada väga pikalt, ja kui te tulete foorumisse registreerimsiel intervjuule ja mainite, et teil on alanud energia liikumine, siis ega palju lisaküsimusi intervjuu lei esitata ja saate ligipääsu, ning ligi abistavatele materjalidele, ning tasemenõude läbinud inimeste mentaalse toetuse teile. Nad postitavad teile ühendatud käte sümboli siin foorumis ja toetavad teid. Seda te mujalt Eesti foorumites ei saa.

https://arkaja.createaforum.com/vaimsus-spirituaalsus/kundalini/


loffe

 • Administrator
 • *****
 • Posts: 59
Re: Foorumi uudised
« Reply #4 on: 09 Feb 2024 »
Lõpmatus miinus number võrdub lõpmatus.
Selline leidlik mittekahesuse valdkonna kujund allolevast videost legendaarse Antsu poolt. See on siis minupandud nimi talle, ametlikult ollandlane ja viited all.

Külalistele vihjeks, et matemaatikas on selline koseptsioon nagu lõpmatus, kujutatakse külili number kaheksa sümboliga, ja see konseptsioon tähistab näiteks miskit mittehoomatavat, miskit hästi suurt numbrit või msitkit. Ja peale legendaarsete arvude 0 ja 1 puhul vaimsuse valdkonnas on ka see küliti kaheksa viidaks/pointeriks Sellele mis on, või mõne idee ilmestamiseks. Hoomamatu suur number on hoomamatu ja valmisd ütlevad et kui lahutada sellest miskit ära, siis tulemus on ikka lõpmatu suur ja hoomamatu, valemina näeb välja näiteks nii: Lõpmatus - 3 = Lõpmatus. Ja vaimsuse valdkonna põhimõiste Täius on ka sedalaadi muutumatu, ükskõik mida elu toob, ikka Täius jääb Täiuseks, või fraseerida, et valgustunu elus Täius alati jääb, isegi hambavalu juures.

Nii ants kui mõned teised defineerivad: Armastus=Minu puudumine. Võibolla mõni oskab leidlikku sümboolikat pakkuda puudumise, võibolla sümbol "∄": A=∄M. Selgitab nii, et valgustumatu puhul kus elatakse näilise Mina-konseptsiooni ehk egoidentiteedi sees, on kõik asjad egoistlikud vajadused, näiteks lauludes kõlab "usalda mind, anna mulle, annan sulle, vajan seda ja toda", see on kõik egoistlik vajadus, vajadus turvatunde järele jne. Ja kui see egoidentiteed sureb, ehk valgustutakse, siis enam pole egoisikut kes miskit vajaks ja pole üldse mingit keskpunktiks olevat identiteeti ja ollakse üks Täiusega, ja sellsit Mina-puudumist ehk valgustunu olemist (mitte kellegi poolt) sünonüümitaksegi peale Täiuse ka Armastuseks, ja nii siis valem kirjeldabki, et armastus on minapuudus. Ja igaliiki armastus, olgu siis nn vennaarmastus või loomaarmastus, et egoliku vajaduspõhise keskpunktita on see kõik Täiuslik ehk Armastus.

Niiet: A=∄M.

Ja duaalne romantiline armastus on valemiga: Armastus=Vajadus. A=V.

Veel külalistele soovituseks, et antsu puhul on ka tema valgustunud õpilased ja ka selles videos intervjueerija täheldanud tema külmaveega kastmise brutaalsust suhtlemisel, et ta provotseerib teadlikult, niiet päris algajale võib traumeerida. Seetõttu päris algajatele võibolla pole soovitatav. Tema metoodika on üldiselt, et igasugune vastupanu/allasurutus tuleb päevavalgele tuua. Temaga vesteldes on ainult hetke küsimus kui mõni päris algaja hakkab ebamugavalt tundma, ja see ongi eesmärk. Selline metoodika.

Head vaatamist/rääkimist.

...