Author Topic: Paramaailmas toimuvad uudised, arvamused ja infokillud  (Read 41 times)

0 Members and 0 Guests are viewing this topic.

Naut

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 74
 Paramaailmas toimuvad uudised, arvamused ja infokillud

loffe

  • Administrator
  • *****
  • Posts: 53
Juhuisiku soovitused vaimsuse huvilistele:

https://www.youtube.com/watch?v=Sy5ve-vblD8

Ma kommenteerin soovitusi nr 1 ja 3.

Nr 3 on sikhismi mõõga ja turbani näol teada tuntud asjaolu- kui turban on peas siis ikka baari ei astu. See kolmas soovitus edasijõudnutele enam niipalju mõju ei avalda, ja lausa ultimaatsel tasemel vaatevuinkel tühistab kõik õpetused ja eesmärgid, algajatele aga see number 3 on muidugi abiks. Videos näidatud objekti asemel võib olla mandala mustriga plakat seinal või kehal tatoveeringuna, või keerduv sõrmus või muu meeldetuletaja/tähelepanutõmbaja. Ilmselgelt peale eelmiste lausete lugemist suur osa algajaid käituvad nagu enamik spordiklubiga laustajaid, et lähevad poodi ostuiha rahuldama, ostavad särke ja sõrmuseid, aga mis siis ikka, las ostavad, nii see inimolemus on. Kuid kui natuke loovust ligi lasta, siis ei pea raha kulutama, et sümboli omale külge pookida, näiteks osad sepistavad mündist sõrmuseid ja osad teevad pihlakatest käevõrusid ja osad laste mänguasjadest talismane, ruune, jpm. Niiet subjektiivne ja suhteline, kas ja kuidas see punkt 3 teile resoneerib. Personaalselt enda näite puhul on mul keerduv sõrmus, millele on graveeritud vaimsuse sümbol. Ma olen seda kedranud vahel bussis kui minu kõrval istub islami mantrat lugev isik näiteks. Seejuures see isik ise tuletab meelde teile vaimsusega tegeleda, ta ise oma mantraga-palvega on sümbol teile.

Nr 1 soovitus olen ma ise aastaid inimestele soovitanud ja ammust aega on inimestele soovitatud sotsiaalseid gruppe. See on nii leierdatud soovitus, et miskit juurde kommenteerida on raske. Eks nr 1 toimib nagu nr 3 kui meeldetuletaja, kuid nr 1 sisaldab enamasti suunavat guru-mentorit ja eriti vajalikuks peetakse guru ohutuse eesmärgil pisut edasijõudnumate puhul, ja rohkelt edasijõudnute puhul mitte ohutuse vaid platoode-ületamsie eesmärgil. ei pea olema raamatu autor või kiriku pastor vaid piisab kui on punt edasijõudnuid kes guru rolli täidavad ja üritavad pisut suunata energiaid, mida eriti suunata ei saa, kuna nad kulgevad ise. Näiteks kui ma teen intervjuu uue vaimsuse huvilisega, siis mingil määral saan ma mõjutada protsessi kulgu, kuid põhiosas mitte ja kulg/energia liigub-kujuneb ise. Punkti 1 kõrvale soovitatakse sageli ka päeviku pidamist, sel puhul võib filosoofilisemalt väljendada, et päevik ongi teie kommuun ja rääkides päevikus vallandub energiahobune, mis viib kuhu on määratud viia. Edasijõudnute puhul nr 1 osas tehakse vastandlikku soovitust, näiteks minnakse koopasse. Aga praktika näitab, et kes koopast naaevad tsivilisatsiooni kukuvad depressiooni, aga mitmed siiski mitte ja koobas kui punkti 1 vastand osutub läbimurdeliseks. Vahel näen lärmaka kaubatänaval oleva kiriku ees istumas silmad kinni kristlastest mediteerijaid, ja ka jõusaali diskomüras- nende puhul ongi tegu siis koopa-aspekti teadlikusega praktiseerimine.

Niiet, punktid 1 ja 3 on suhtelised, oelnevalt teie tasemest-olukorrast, aga punkt 1 on legendaarne soovitus. Ja interneti ajastul on punkt 1 väga hõlbus- lihtsalt registreerige eesti TOP 3 vaimsuse foorumisse, mida siin saidil kajastame iga kuu. Tean privaatsemaid kommuune, näiteks Liiv teeb, aga temal on selgelt edasijõudnutele rääkimise jooga, ma ei ole eesti TOP 3 vaimsuse foorumi puhul edasijüudnuid näinud, ja vaevalt, et te edasijõudnute-kinnistesse kommuunidesse üldse päsäete, aga ei ole algajal ka vajadust pääseda sellistesse. Aga proovida võite, kasvõi alustage kuskilt esoteerika kommuunist/foorumsit. Kui inglise keel pole takistuseks, siis loomulikult youtube's tasub osaleda zoom-miitingutel.

Ma ei kommenteerinud punkti 2, aga punkte 1 ja 3 küll ja ega miskit uut ma ei esitanud siin, ja video ka mitte, kuid niisama rutiinse vaimse arvamusena võite ju ise edaspidi arvamsut esitada ja rääkimist alustada. Vaimsuse osas on mitmeid soovitusi peale video kolme punkti, ja ma tituleerin need kõik klassikalise/maheda koolkonna õpetusteks/metoodikateks, teie kasutage teisi temrineid mis teile meelesse tulevad.

Q11

  • Global Moderator
  • *****
  • Posts: 43
Nimetame Kristi'ks selle teekonnalise ja tema on unikaalne, kuna omab nii poliitika kui vaimsuse ja esoteerika huvisid.
Näiteks siis mainib, et elame nn vaba tahte planeedil jms, mis on esoteerika/vandenõude valdkond. Omab konservatiivse kristluse seisukohti aga muudab mitmeid neid mõneti, kuna osad uskumused on vaimsuse ja esoteerika valalst. Näiteks kui tavaliselt religioonides öeldakse öeldakse, et jumal annab leiva ja kõik muu, siis tema fraseerib ümber, et leiba annab aga mõistust ei anna, ja see modifitseeritud seisukoht tuleb tema poliitiku töö mõjudest. Vaimsuse kirjanduse osast on te taaskehastumise seisukohta uskumas jpm. Selline pealtnäha vastuoluline kolmik, et kristlus oma konservatismiga, rahvusriigilik poliitika, vaimsus ja spirituaalsus/esoteerika. Vastuolus on need omavahel kuna poliitika välejndab vaba tahet, kuid vaimsus seda eitab, rahvusriigi poliitika tähendab kinnistumist riigipiiridele ja persoonile, vaimsus peab seda illusiooniks ja eitab persooni ja selle vabat tahet, traditsiooniline kristlus eitab planeedi teooriaid jms kuid esoteerika jms mitte. Jne. Sellised vastuolulised mõjud tema persoonis, kuid ultimaatselt on kahesuses alati vastuolud, kuna 2 objekti alati omavad vähemalt kahte vaatepunkti. Tundub, et tegu esmase kristlasega, kes on liikumas natuke vaimsuse suunas ja hetkel siis on selline seis, et on lisandunud natuke vaimsust, esot, poliitikat. Pealtnäha vastuoluline ja unikaalne, kuna näiteks poliitika ja sport on enamasti ühed eredamad vastandid vaimsusele, sest vaimsus soovitab identiteedilt kehast kaugeneda ja mitte kinnistuda kehasse ega muusse, ning poliitika on madala eetikaga ja illusoorne vaba tahte osas. Poliitika/majandus on illusioonirohke ja vastuoluline, kuna arvatakse et kui näidikut 1 tõsta siis näidik 2 paraneb, samas on kõik näidikud müistuskauged konspetsioonid. Seetõttu unikaalne ja vastuoluline. Talle võiks tutvustada valdustunud Jo'd, keda hiljuti kajastasime, kuna Jo oleks ere päike tema konservatiivsus poliitikale. Teades inimese profiili on hea soovitada talle õpetust ja õpetajat. Milelgipärast ta võtab omaks osasid populaarseid uskumusi, nagu näiteks kui populaarsed inimesed ütlevad, et mingi militaarne harjutusväljak kuskil külas on halb, sisi ta milelgipärast usub seda veendunult, kui populaarsd inimesed sajatavad teisi, siis ta on ka selle märkamatult omaks võtnud ja halvustab teisi poliitikuid nende nimesid nimetades, jms. Tegu on sellise keeruka egotrikiga, et enesele märkamata käitub ta oma enda sõnade vastaselt, püüab olal vaimne oma vaimse egoga, kuid sisi sajatab teisi ja võtab üle uskumusi jms. Tavaliselt sellised vastuolud vajavad guru, ja peatselt tekib arengu hüpe. Näib, et peamine edasiminekut takistav ankur on poliitika ja kristluse konservatism, teisalt esoteerika pool. Tundub, et päris kindlasti kümne aasta kooksul tal toimuvad Pilguheidud, peamine obstruheeriv ankur laguneb guru abiga. Selline guru ilub iseenesest ellu, see võin olla mina siis selel postitusega, või ka hoopis poemüüja vms.

Teda kuulata on huvi omaja jaoks huvitav, selline unikaalne vastuoluline kooslus, palju on vaimsuse asju ja seetõttu on luba kajastada siin foorumis.
Kõik tema materjalid ja viited on all huvi omajate jaoks.


...